MMORPG po dłuższej przerwie

Witam wszystkich.
Chciałbym wrócić do casualowego grania w MMORPG po kilkumiesięcznej przerwie. Niestety życie zawodowe i osobiste zmusiło mnie do zrezygnowania z tej formy rozrywki. Problem w tym, że nie wiem za bardzo za co się złapać, który tytuł będzie przyjazny dla nowego gracza, który nie może spędzać kilku godzin dziennie przy kompie. Dodam, że chciałbym, aby był to tytuł 3D, bez pikselowej grafiki, głównie pve, gdzie można fajnie pobawić się samemu, ale również w grupie robiąc np. dungeony.
Najlepiej byłoby nie płacić co miesiąc abonamentu.
Zastanawiam się nad Terą Online lub TESO (mam samą podstawkę).
Dajcie znać, co o tym sądzicie i dzięki za wszelkie porady.

Guild Wars 2. Grafika nie jest pikselowa:D mnostwo kontentu dla jednego gracza. eksploracja z ludzmi pobiegasz na eventy. Podstawka jest darmowa a jesli CI sie spodoba to dodatki to groszowa sprawa. sam zaczynam sie w to bawic i jak narazie jest przyjemnie pozdrawiam

obczajcie Albion online ;p

w albion nie mozna byc casualem no i raczej trzeba vipa

e tam , wydaje mi sie ze wspolne wypady na dungi i robienie kraftu lub siedzenie na farmach jest spoko , w wolnym czasie , ale tak serio to sam nawet szukam mmo ale nie wiem gdzie się zachaczyć na dłuzej zeby nie było p2w i była stała ekipa

gry bez p2w to gry zazwyczaj z abonamentem

W GW2 grałem, faktycznie ładna i duża gra, musiałbym sobie przypomnieć hasło itp do gry. Co jednak sądzicie o Tera Online ? Warto spróbować ?

dawno nie gralem w tere , z racji tego ze to gameforge to bardziej bym w gw2 poszedl
jak mam wybierac