Mmorpg w stylu Eve

Wiesz, kiedyś tak nie było z Blizzardem to było prawo marzyć :smiley: Wiele spraw się zmienia w czasie, skoro mogli zmienić się na gorsze to i powrót jest możliwy - zobaczymy co czas pokaże.
Nie zgodzę się , że grafika to mało istotny dodatek. Jeśli spędzasz wiele godzin nad stworzeniem przedmiotu w grze, to oczekujesz chociaż jego wyglądu i detali - inaczej to zlewa się w jedną masę pikseli różniących się tekstem wyświetlanym. A jak inaczej określić wymogi przeciętnego gracza aniżeli chociaż korespondujące z obowiązujacymi standardami graficznymi? Pewien minimalnie akceptowalny poziom na dany czas trzeba reprezentować. Zaniedbanie tej sfery mówi o kiepskich możliwościach studia robiącego grę. Nie kupuję argumentu, że to jest niepotrzebne. To zawsze jest duży plus.
Gdzie zbierasz rydze? Ja chyba nigdy żadnego nie znalazłem:/ Jakiś specyficzny typ lasu?
Grafika musi być co najmniej niezła bo inaczej zaniedbujesz ogromną rzeszę graczy którzy jej potrzebują. Tak, można sobie tłumaczyć taki stan , że “oni nie należą do ludzi zagłębiających się w lore”. Nie zmienia to faktu, że pieniądze są potrzebne i takie niszowe gry bez grafiki umierają zbyt szybko. Chyba, że chcemy do końca życia odpalać heroes 3 z kumplami.
Nauczmy się, że jeśli mam za coś płacić, to mam prawo oczekiwać również przyzwoitej grafiki.
Wiedźmina robiło studio z co najwyżej średnim budżetem - można było zrobić ładny graficznie? No można. Poprzeczkę podnośmy a nie opuszczajmy.
PS. To co , odkupienie grzechów CDP i Wiedźmin 4 - MMO ? xD

Shroud of the Avatar też sandbox,kosmiczne sandboxy z odrobiną survivalu to np The Repopulation i Stars End.
PS. Prosperous Universe

Ziom… lok at Tibia/ultima/runescape… > grafika marna, gry od chyba 20 lat na rynku … i nadal przędą DOBRZE… i pewno kolejne 20 maja przed sobą…
Las na rydze ? wyjdź z z domu w las XD ja byłem w > podhale >gorce.
Eve na full detalach ma piękną grafikę więc zapytam jesio raz WHY NOT EVE ?


mój ulubiony trailer kwint esencja sanboxów … zawarta w paru słowach :slight_smile: poczuj ten klimat !.

Archeage był by dobrym wyborem tylko No tam już niszowo populacja jest.

Jakbym szukał sf to bym nie szukał, to chyba proste :slight_smile:
Grafika marna mnie odrzuca, są pewne granice, piksele mnie nie jarają.
A w las wychodzę z 20 lat , wcale rydze wszędzie nie rosną :d