Mmorpg z bajkową grafiką

Siemka,

polecam Royal Quest Polska. Anime może to nie jest, ale zobaczyć warto :)

Tu znajdziesz potrzebne linki.

Closers Online, Soul Worker Online (zagrasz na soulworker.to) A Onigiri Online sam lecę przetestować bo mnie kolega w komentarzach wyżej zainteresował tą grą :).

Final Fantasy :D

Polecam Blade and Soul. Sam ogladam anime i to własnie Blade and Soul bylo do anime najbardziej podobne. Grafika nie jest Cellshadingowa(kreskowkowa), ale jest utrzymana w stylu anime, (projekt postaci, animacje, lokacje + piekna muzyka). Jednak to co stawia Blade and Soul przed innymi mmorpg (poza super systemem walki, zroznicowanymi klasami postaci i boskim pvp) to fabula ktora jest jak wyciagnieta z anime. Nawet zrbiono anime na podstawie Blade and Soul o tym samym tytule.

Mabinogi. Nie zniechęcaj się grafiką, sama gra jest genialna. Fabuła ciekawa, oprócz niej pełno eventów, dungeonów, rajdów itp. Nie da się nudzić, aczkolwiek polecam, przynajmniej na sam początek znaleźć ogarniętego gracza, który pomoże Ci się wdrożyć w ten świat, który jest całkiem skomplikowany, a rozgrywka nie należy do najłatwiejszych, choć nie jest też jakoś mega trudna :)

Te Wakfu też jest całkiem niezłe  ALe jakos najbardziej chciałbym spróbować zagrać w Twin Sagę na Globalnej wersji jak i Aura Kingdom bo jednak "global" to global tak mi się wdaję że to lepsza opcja ... a każda gra "f2p" może poza Poe jest trochę "p2w" bo te firmy to nie instytucja "charytatywna"

Wbiłem 50lv teraz w Twin Saga, zostaje 5poziomów do 55 i gra mówi radż sobie rób daily questy.. porażka.. ludzi prawie wgl pod dunami nie ma..

WoW jakby nie patrzeć też ma bajkową grafike ;D

Witam szukam cukierkowego Mmorpg który jest grywalny i ma dużą bazę graczy :)

Wymagania:

szukam czegos w starszym stylu trochę jak Dragonica pamiętam tą grę spędziłem tam wiele czasu i chciałbym pograć w podobny tytuł bo świetnie go wspominam :)

Oczekiwania:

-Pvp/pve obowiązkowo

-Open World / Instancje ? obojętne :)

-levelowanie przyjemne i nie zbyt zajmujące chodzi mi o to żeby "pochillować" po pracy (jestem fanem Anime)

-endgame pvp/pve/Dungi/raidy/

-Może być system turowy myślę że to świetne bo można się zastanowić

-Craft szeroko rozbudowany

Przypadły mi do gustu:

Dragonica

Dragon Saga

:)

Nie przypadły mi do Gustu:

-flyff

-Nostale

-Cloud nine

Z góry dziękuję za pomoc :)