MMORPG z klasą mnicha

Cześć ekipo :slight_smile:
Poszukuję gry MMORPG z klimatyczną i ciekawą klasą mnicha, czyli ziomka walczącego pięściami i jakąś energią qi, te sprawy :smiley:
Najlepiej, żeby pełnił rolę tanka, ale w ostateczności może być DPS.

Grałem w:

  • World Of Warcraft
  • Black Desert (striker mi się mega spodobał, ale sama gra…)

Z góry dziękuję :blush:

mmorpg ? Serio, odpuść sobie ten gatunek bo nie ma kompletnie nic co by było warte uwagi. Albo brak contentu albo p2w, albo gra sprzed dziesięciu lat. Takie masz koszyki, powiedz, który Cię interesuje a wybiorę Ci kilka gierek.

W FF14 masz typowego mnicha (DPS), który używa kilku postaw, ma buffy do szybkości ataku, mantrę na wzmocnienie drużyny i wiele innych cudów.

Tibia - fist fighting knight i do przodu

To może Blade&Soul. Klasy Kung Fu Master jak i Soul Fighter są bardzo fajne pod względem gameplay-u i do tego nawet klimatyczne.Pod warunkiem ze nie stworzysz cycatej lolitki :slight_smile:

Tak jak pisał kolega wyżej, Blade and Soul i klasa Kung Fu mastera albo Soulfightera. Ten pierwszy jest dpsem i tankiem ale również potrafi bufować ludzi z party (blue buff) Naparza on tylko w zwarciu. Natomiast Soulfighter jest dpsem (ogólnie to każda klasa w bns jest dpsem) który dodatkowo leczy ludzi i potrafi wskrzeszać całe party. Przełączając stance atakuje w zwarciu albo na dystans.

KFM i SF są bardzo fajnymi klasami (z tym, że KFM jest najtrudniejszy ze wszystkich do ogarnięcia - mój main od bety, więc wiem co mówię). Do tego BnS ma dobry system non target i całkiem sporo umiejętności do wykorzystania (chociaż system aggro w tej grze ssie pałkę i powinni go całkiem zmienić). Jeżeli nie przeszkadza ci P2W i bariera sprzętowa dla nowych graczy to polecam spróbować. Jeżeli chcesz mieć równe szanse to zostaje ci tylko P2P.

A czemu w WoWie nie grasz dalej? Jakiś aspekt gry wkurza czy szukasz gry F2P lub B2P ? Tam w sumie gra monkiem jest najbardziej satysfakcjonująca, a aktualnie brewmaster jest jednym z lepszych specków.