Moje przemyślenia na temat Royal

Maiłem się nie odzywać bo nie ma sensu walczyć z fanbojstwem ale ten screen az sie prosi skoro podobno klamie jak najety Cytat@uwierz "- bo to jakas bzdura wgl.. ". > http://forum.muve.pl/index.php?/topic/978-10/Reszty nie komentuje chcialem dodac tego screena tylko HF GL zdobadz sobie +10 equ badz uber kox nic mi do tego ....

...bo kłamiesz jak najęty. Co ten screen pokazuje? Jest tam chociaż jeden przedmiot z item shopu? Sry, bo ja nie widzę! Xd Jeżeli ci chodzi o to, że on ma zenchantowane itemki...Xd...przecież on ich nie kupił tylko wykonał. Musiał je wycrafcić tak jak inni. Swoją droga jeżeli mowa o runach z is, które zapobiegają - w razie w - zaniszczeniu przedmiotu podczas encha... po 3 dniach grania mam 8 kostek aszkalotów odłożonych już w magazynie, które pełnią tę samą funkcje co runy...mam je z dropu. A teraz kwestia ostateczna... tego screena nie wkleił właściciel postaci, tylko ktoś, z pytaniem: "co o tym sądzicie" - dlaczego tak szybko osądziłeś, że on ma cokolwiek z ISa? Przecież widać, że nawet nie ma buffa premium....

Nie mów, że jestem fanboyem, bo chodzi o co innego - że gadasz bzdury. Napisałeś wczesniej o potkach, które się kupuje w ISie. Te same potki się crafci. To są potki do endgame, a ja właśnie znalazłem daily questa na Kwiat Eltanu czyli skladnik potrzebny do zrobienia ów mikstury. Nic nie musiałem zapłacić. Mam 21 lvl i moge robic daily questa na te potki. Czy dlatego, że pisze prawdę, a ty nie, usiłujesz ze mnie zrobić fanboya itp.? Dobrze, że od razu od kur.. mnie nie nawyzywałes.Chłopie w tej grze nie ma po prostu p2w. Na tym samym forum jest temat z rozmowami z developerami tej gry. Nie podam Ci linka, żebyś nie znalazł i dalej promował swoją wszechwiedzę o mmo.

Moim zdaniem prawdziwym honorem jest umieć przyznać się do błedu. Idąc w zaparte, mimo iż znasz prawdę, udowadniasz, że to ty jesteś fan-boyem. Samego siebie. Daleko ci do doskonałości zwłaszcza w temacie tej gry. Nie kupiłbym od ciebie premki, sry ale nie masz nic do zaoferowania. Taka prawda,

Ps. zastanow się kto by inwestował w ekwipunek +10 na 31lvl.... Chyba w takie rzeczy przy capie się inwestuje, ale wiadomo, każdy ma wolną wolę. Czekam na screena z + 10 statami na 10 lvl. Oczywiście napewno będzie płacony za gotówkę, bo kto by tam daily questy robił, co nie? ;]

Edit: Zlotowa: To co ty tępy gimbusie wiesz o RQ pier**lisz mi zj**ie o jakimś tam balansie weź idź wp***u.

- nie napisałem ani słowa o żadnym balansie. sprawdź wyszukiwarką jak nie umiesz czytać. Chłopie, ciebie to nawet jakbyś płacił bym banował w swojej grze, zobacz co ty pisz(cz)esz.

A tak btw. jak tam z populacją stoi serwer?

W stolicy stoiska w każdej alei są, ale zawsze jakiś parcel się znajdzie.

Muszę przyznać że pomyliłem się co do tej gry, byłem święcie przekonany że jest 100% p2w, tymczasem tak nie jest.

Runy do ulepszania z IS chodza w smiesznie niskich cenach, choć wszystko z IS można dropnąć normalnie, ludzi jest naprawdę dużo, gra się naprawdę przyjemnie, takiego klasyka MMO mi brakowało.

Jeśli przejadły wam się WoWy, Aiony, Rifty, to polecam gorąco.

Gra jest fajna, ale sam osobiście czekam na wersję ENG, bo po kilku dniach między Polakami - sami wiecie.

@uwierz

Mam takie pytanie, gdzie tobie mój kolega/ współlokator napisał że jest to gra P2W??

Wręcz przeciwnie on pisał w tym temacie http://mmorpg.org.pl/forum/topic/58154-p2w-nie-istnieje/ że w tej grze p2w nie istnieje, człowieku kolega jest chory psychicznie i on się leczy. Ps. ty też powinieneś, bo coś chyba z tobą jest nie tak. Po drugie zapytaj się Krzyżowców na lvl'u 50+ jak im się ciężko expi.

- polecam gry single player ogólnie, a poza tym nie wyobrażam sobie ciebie ziomeczku w żadnym moba. No daję słowo, że na lane z tobą bym nie poszedł za żadne skarby, żebyś mnie za jednego creepa nie zareportował przypadkiem! Poza tym jak już w grze o której mówią, że jest hard p2w zamykają Ci tematy to chyba czas zastanowić się nad tym co piszesz, bo to znaczy, że im nawet nie zależy na twojej forsie, albo inaczej - nawet jak zapłacisz to nikt nie będzie chciał czytać postów tego typu - bo są po prostu bez sensu. Piszę jeszcze raz - graj w single player tytuły.

Eh specjalnie się zarejestrowałem żeby tobie odpowiedzieć bo tak naprawdę to nie wiem czy ja i mój współlokator możemy posiadać dwa konta na tym samym komputerze.
On głównie zarabia od czasu swojej choroby na mmorpg, i wywija takie taktyki że głowa mała.

A w tym temacie http://mmorpg.org.pl/forum/topic/58461-chamstwo-na-spotach/ poruszył kwestię z ludźmi którzy idą na łatwy exp, uwierz mi nie było przyjemne słuchać po powrocie z pracy jak klnie jak szewc. Tylko dla tego że mag sobie czekał aż chłop zbierze lura i odpala swoje aoe.
Analizowaliśmy razem Krzyżowca sztandar światła nie opłaca się używać na pve bo mało leczy i nie uratuje nam tyłka bo mimo dużego defa i dużej ilości HP jeśli jeden mobek bije za 500 demage mimo iż posiadamy 5.5k defa a potem nawet przełamanie nie pomaga i kontratak. Ponieważ na niektórych alokacjach zaatakujesz jednego mobka to cię atakuje pół spota, robiąc przełamanie, ściągamy na siebie kolejne pół spota. Do tego spróbuj zdetargetować target jak atakuje cię 10-20 mobów.

Mag sniper nie mają takich problemów oni expią gdzie chcą.

Jeszcze jedno Zlotowa85 ma 29 lat i nie kiedy ja się go boję są takie momenty że dzwonię na pogotowie i go zabierają na dwa tygodnie.

Zresztą to jest człowiek niezależny i stara w każdej grze expić samodzielnie jeśli to możliwe, krzyżowcem wiem że jest to możliwe.

I on też to wie tutaj się rozchodzi jeszcze raz o chamstwie w stosunku do niego bo on sobie zbiera lura wbija już duży krzyż i w tej chwili cały jego lur rozwala mag. Który sam sobie idzie zbiera po 30 mobów i ubija z taką łatwizną że aż żal patrzeć.

I jeszcze jedno kolega jest w guildzie gdzie gra wieczorami dużo osób i zawsze jest party, ale tam też ciężko cokolwiek po expić bo co chwila ktoś ksuje, a uwierz mi że to wcale takie przyjemne nie jest.

Co do tych statów to maksymalnie w statystykę możesz wsadzić punktów 100 mowa tutaj o tych punktach które dostajesz za wbicie lvlu reszta to leci z bonusów z ekwipunku.

@up

Zgadza się Polskie wersje gier mmorpg sprowadzają różnego typu ewenement społeczny.

Siemka, szukam ludzi do gry, bo samemu nudno xD

Wymagania: wiek 16+, mikrofon.

Pisać PW.

warn_ico.png
Offtop ~ NS

Wracając do tematu, pograłem i stwierdzam jedno co nie którzy powinni się leczyć, np. KosiSiano i jego cytat zresztą wszyscy z jego guildy to popaprańce.

Lubią ludziom za skórę załazić, cytatami "Lubię wk... ludzi", zbyt duże chamstwo oraz internetowe kozactwo.

Nie którzy muszą się dowartościować poniżając innych, jednym słowem napiszę to tak:

Dobrze że powstają tego typu gry bo chociaż mniej buractwa Polskiego w innych mmorpg.

Dla tych którzy są przyzwyczajeni do PolaczkówPL gra jak najbardziej polecana, dla tych którzy chcą się odstresować po pracy są lepsze mmorpg.

Ps.

Daje tutaj przykład jak zachowują się gracze http://forum.muve.pl/index.php?/topic/1584-expienie-szybkie/ resztę zostawiam wam do oceny.

Zapewniam Cie, że będzie tak z każdą lepszą polską grą. Z tym, że ta gra jest lepsza możesz się nie zgadzać. Mi bardzo przypadła do gustu, mam ogarniętą gildię i to z nimi się trzymam, a szare polaczki mogą co najwyżej padać po kolei :)

@up

Masz rację dla tego ja już nie zagram w Polską językową grę, bo to co się dzieje na spolszczonych mmorpg, to jest czysta kpina.

Do tego w RQ to są jakieś kpiny np. robienie sobie altów i wpinanie się do wrogiej guildy żeby mieć info co tam się dzieje i jakie mają plany.

Nigdy nie będzie angielskiej wersji, z resztą i tam są debile.

Wypowiem się tutaj gdyż za pisanie prawdy na temat gry Royal Quest zostałem zbanowany w Grze jak i na forum.

Gra jest nastawiona na P2W choć owszem możemy kupić wszystko z IS'u od graczy ale czy nasz czas jest aż tyle wart ?
Gdy zaczynałem grać w RQ ( CBT gildia Leader Gildii Capensis potem Vice-Leader Rage na OBT ) to powiem wam, że gra miała potencjał i grało się przyjemnie... ALE właśnie jest to ALE. Administracja tej gry nie potrafi prowadzić serwer gdzie eventy są nieprzemyślane, ciągłe kłamstwa i przekupstwa jak to było z MMORPG.ORG.PL po wypowiedzi guru na temat tej gry, a potem wielki buziak na zgodę. $$ przelany na konto i wielka reklama. Ta gra nie jest zrobiona w żadnym stopniu pod graczy jej end game jest nudny i monotonny ( choć to grindówka ale raidy by się przydały ) Nasza gra na 60 lvl to dropienie całymi dniami gearu ze slotem potem wydanie na niego tysięcy złoty jak to zrobił jeden osobnik ( jego nicku zdradzać nie będę ) po to by być lepszym od innych i tak udało mu się.
Wracając do END GAME tej gry to...

Zamki -> Zamki - Zamki -> Zamki -> Arkon -> Zamki i tak cały czas

To staje się nudne po 2 miesiącach serio... a wiem dobrze o tym ponieważ 3 największe gildie na serwerze siedzą na moim Team Speak i często rozmawiam z nimi na temat tej gry. Większość osób z Gildii RAGE jak i innych Gildii odeszły od tej gry ponieważ nie wnosi nic ciekawego.

PVP jest nudne ( Gear + 10 Snajper 50 lvl robi co chce z kim chce jak ma słabsze EQ )

Nie polecam tej gry nikomu dosłownie NIKOMU.

Co ma reklama do recenzji, w czasopismach o grach też potrafi być reklama na stronę A4, a kilka stron później gra zostaje zjechana 4/10 w recenzji.

Jakby gra byłą do d..., została zjechana w recenzji na portalu, a potem nagle pojawiła się druga recenzja wychwalająca tę grę, to bym jeszcze zrozumiał, a tak to pie... głupot w tej kwestii.

Co do samej gry, to tak, nie ma end game, dlatego sam przestałem już grać. Może jakbym nie grał miesiąc w cbt, to zostałbym przy grze dłużej.

Na początku chciał bym napisać gra jest dobra, lecz im dłużej grałem to stwierdzam że jest do Royal Ass.

I nie mówię tu o p2w tylko o tym popieprzonym balansie który niby wyrównuje się w end game, powiedz to krzyżowcowi który na 40 lvlu z 6k defa nie może ubić 40 assasina bo assasin ma chorego heala oraz defa mało co mniejszego od krzyżowca.

Druga sprawa nienawiść na serwerze, nie będę się tu rozpisywał ale przez to że spoty są cholernie małe są wieczne zatargi, wojenka wypowiedziana ok. Tylko że darcie japy na klasy bez op heala że padają jak szmaty i guilda przegrywa, też do najmilszych nie należy.

I tu drugi raz kłania się balans w tej grze go po prostu do end game niema.

Bo co to za tank który nie blokuje tarczą

warn_ico.png
Rozumiem irytacje tym tytułem, ale następnym razem proszę bez przekleństw.
~Leman