Auto-chess i Giveaway na 100zł na co chcesz!

Hej,

Zaczynam powoli rozkręcać swoje kanały Twitch i Youtube, gdzie robię streamy gier PC - ostatnio World of Tanks i Civilization 6 Gathering Storm. W ramach promowania kanałów zorganizowałem Giveaway na giftcarda Steam o wartości 100pln -

https://gleam.io/Kfkog/giveaway-na-cyfrow-kart-podarunkow-steam-o-wartoci-100-z

Jedyne czego od was potrzebuję, to wasze suby YT, follow na Twitch i like FB, co pozwoli mi powoli budować zasięgi, a w zamian oferuję stówkę na koniec marca na wybrane przez was konto Steam. W planach mam również cotygodniowe kody PSC wrzucane na czat na lajwie. Tak naprawdę jeszcze trochę eksperymentuję i wszelka konstruktywna krytyka jest mile widziana.

Świetny sposób na wypromowanie się xD dawać kasę a gdy kasa przestanie płynąć to zostaniesz sam. Genialny plan xD

Dziękuję za cenną uwagę Orgazmo :slight_smile: Widzę, że w swoim długim 20 letnim życiu pojąłeś już wszystko i wiesz wszystko, a Twoje rady mają wagę złota :slight_smile: Dzięki i zapraszam dziś o 20:30 na Cywilizacje 6 Gathering Storm z Jadwigą.

Ok fajnie pieknie ale z tytulu ze rozkrecasz to nie jestes znany wiec jakies linki do kanalow umiesc jak chcesz zeby ktos zajrzal w ogole :wink: masz co praeda w profilu chyba twitcha ale nie wymagaj ze ktos zajrzy :wink: tu musi byc czarno na bialym w poscie odnosniki.

1lajk

Powodzenia życze ja natomiast wole grać w gry niż je oglądać oglądać to ja lubie UFC albo mecze xD

3lajki

Ogólnie linki są w giveawayu, ale może faktycznie wrzucę je również w poście :wink:

PS: Niestety w ostatnim filmiku dźwięk ma gorszą jakość, gdyż przekładałem wczoraj mikrofon na statyw i nie zauważyłem że OBS zmienił mi ustawienia wyjścia dźwięku. Od dziś jest już czysto.

PS2: problem z dzwiękiem jednak w innym miejscu, dziś mam nadzieję wyeliminuję go do końca :slight_smile:

Widzę że ten Pan z kolei nie nauczył się ważnej rady którą dostaje się w dzieciństwie od rodziców xD za pieniądze to ty ani przyjaciół ani prawdziwych widzów nie znajdziesz. Idiota jeszcze mi wytyka wiek bo nie ma nic lepszego do powiedzenia, typowy janusz biznesu.

1lajk

Orgazmo nie będę się z Tobą wykłócać - Ty wiesz swoje, a ja swoje :slight_smile: Skończmy to tu.

Ja do końca nie rozumiem po co ta cała agresja. Chce na początku zainwestować i wydać własną gotówkę na szybsze wejście w rynek ok. Czas zweryfikuje czy jego praca i to co będzie oferował swoim widzom, przebije “oferty pieniężne do oglądających”
Sporo wejdzie dla kasy i być może zainteresuje się też czymś innym.

1lajk

Nie dokona rozumiem proszę wyjaśnić jak się mylę. Chcesz abym zapłacił tobie za suby by później być wylosowanym spośród wielu uczestników? Jeśli dobrze rozumiem piszesz nie o jedynym subie ale minimum 3 nie znam obecnie kosztów tych subow na miesiąc ale chyba mówimy o 5$. Jeśli jest tak jak myślę to jest to nieźle porypany pomysł żeby się wybic ponieważ suby daje się osoba które robią coś niezwykłego jakiś skill w grach itd. Jak chcesz promować kanał to powinieneś zacząć od giveaway za followy i nie pisze ze masz walić 100 na lewo i prawo ale zmniejszyć stawkę. Mam nadzieję że się mylę a to nie jest poje"$&$# pomysł masz sporo lat na karku więc powinieneś wiedzieć co nieco pozdrawiam

1lajk

@tiger chodzi o darmowe sub na YT, follow na Twitchu i Like na FB, także spokojnie :slight_smile: Nikogo na koszty nie naciągam, a jedynie proszę o pomoc w zrobieniu zasięgów, w zamian za udział w losowaniu. W samym givie jest też jasno napisane że chodzi o darmowe akcje - Peace :slight_smile:

A bo tutaj napisałeś sub na twitch. Dlatego takie pytanie. Loozik

@tigerforce zmieniłem już oryginalny tekst, żeby była jasność - dzięki za cenną uwagę.

@Gajin spko rozumie ze chcesz sie reklamowac ale mozesz do kurczaka … nie edytowac swojego ostatniego posta co pare h zeby tylko topic ci sie podbil… To juz naprawde jest bardzo slabe …

1lajk

@T4l4r wybacz, nie było to zamierzone.
Może ktoś się natknął na podobny problem z dźwiękiem, ponieważ wciąż nie mam idealnego rozwiązania - jeśli Gain jest ustawiony poniżej +12dB i mikrofon znajduję się bliżej niż 30cm od mojej twarzy, mój głoś zyskuje głuchy pogłos na strumyku https://www.twitch.tv/videos/388173594?fbclid=IwAR1rjSzJDSxdbJZgxdqF5GfWGzCv07U8vFiBp31KbaHRDgYVJLAS8NUeftw posłuchać od 01:27:15 kilkanaście sekund. Niby mogę używać mikrofonu na ustawieniach które podałem powyżej, ale problem jest taki, że zbieram wtedy dźwięki z całego domu (a mam 2 dzieci) i nawet filtrowanie nie do końca pomaga. Wszelkie konstruktywne uwagi i sugestie mile widziane.

PS: Jestem pewien, że nie zbieram swojego audio z nasłuchu z innego okna.

Mikrofon znajduje się na statywie na biurku czy na wiszącym ramieniu? Jeśli opcja pierwsza to prawdopodobnie wyłapuje wibracje biurka, dlatego robi pogłos (no bo wibracje są spowodowane od twojego głosu).

Paradoksalnie problem zaistniał dopiero w momencie kiedy zawiesiłem go na statywie, ale dłuższe testy wykazały że kiedy stoi na trójnogu jak wcześnie, tylko mówię z bliższej odległości, to problem jest taki sam, bez względu czy jest na ramieniu, czy na trójnogu. Mikrofon jest wpięty przez USB do PC, więc nie jest to problem przepięcia przez głośniki. Mi się powoli kończą pomysły jak to rozwiązać…

Statyw gdzie jest przyczepiony? Do biurka, sam stoi czy może do czegoś innego? Używasz normalnego statywu do mikro czy jakiejś prowizorki? Teoretycznie ramię przyczepione do biurka nadal może wychwytywać wibracje - chociaż niekoniecznie, bo na to wpływ ma wiele rzeczy (chociażby rodzaj drewna z jakiego biurko jest wykonane, sposób przykręcenia ramienia i odległość przykręcenia od ciebie).

Ja np. ramię mam przykręcone do półki nad komputerem - początkowo także miałam je mieć przykręcone do biurka, ale już wtedy przyszło mi do głowy, że mogą dochodzić wibracje (już pomijając fakt, że docelowe miejsce jego przykręcenia było mega niewygodne)

https://files.tinypic.pl/i/00980/3g4xqtymt42p.jpeg tak jak tu, do biurka - zdejmowałem popa i to nie w tym rzecz. Wiesz, wibracje wibracjami, ale to nie tłumaczy czemu po odsunięciu na +30cm od twarzy problem nie występuje…

Powiem szczerze, że to podłączenie ramienia średnio mi się podoba, ale czy to może mieć wpływ na ten dziwny pogłos - wątpię.

W sumie nie chce zgrywać jakiejś mądrej, jak nie jestem (chociaż mikrofon mam ten sam co ty, tyle, że nigdy nie miałam takiego problemu), dlatego osobiście proponuje napisać temat na forum dobreprogramy - myślę, że spece od streamingu także tam są, skoro ja tam spotkałam speców od podsłuchiwania telefonów…

P. S. Widzę, że kupowałeś ten sam zestaw co ja z allegro :stuck_out_tongue: