Monster Hunter World [PC]

Witajcie,
Zauważyłem, że community w MHW na PC jest tak naprawdę martwe 150k aktywnych a tak naprawdę gram sam. Znalazłem jedną grupę na Facebooku, ale sztywno jak w familiadzie. Czy ktoś z Was pyka? Jeżeli tak to podawajcie nicki, chętnie pogram z kimś.
Ja 28 lat
Discord, TS3.

Jeśli pasuje Ci, że mogę przeznaczyć parę h dziennie na grę - wieczorkiem po pracy, ale też niestety nie co dzień, to ja się piszę jak najbardziej. Też szukałem jakiegoś pl community, ale coś słabo… Utworzyłem wczoraj gierkę sieciową - dla niskich lvli, bo dopiero kilka wbiłem z powodu braku czasu na grę i nikt nie dołączył. Nie wiem czy to sprawa MHW, albo tego że ludzie powbijali już wyższe lvle… O ile można tu mówić o “levelach” :wink: Niemniej sama gra jest zacna. Widać że to port, ale nieźle zrobiony.
Sam mam 29 lat, także myślę, że jesteśmy w podobnym położeniu :slight_smile: Również ts/ discord/ steam voice (czy ja to się tam zwie na steamie).
@Ps. Login na steamie: silas661.

Można zapraszać. Jak tylko zacznie dobrze działać coop to mogę grać:)

Też się z chęcią przyłącze do wspólnego grania ts/discord

Moge dolaczyc? Wtedy kupie gierke odrazu. Bo narazie zielony jestem :smiley:

Zawsze można dołączyć. Ale od premiery są straszne problemy z rozlaczaniem z party. Niby starają się to ogarnąć ale ja nie widzę poprawy.
Co do samej gry modna.

Co znaczy gra “modna”? :smiley: wyjasnij :smiley:

@karusio
Literówka miało być “miodna”. Dzięki za czujność:)

na niskich lvlach nikt nie dołaczy bo gra jest łatwa + to tutorial, wyzej jest zdecydowanie lepiej plus wiecej ogarnietych ludzi
co do rozlaczania w pt sa tutki jak to poprawic u mnie akurat pomoglo praktycznie juz nie wywala, no chyba ze nie ja zakladalem pt bo wtedy jak wywali tego co stworzył to pt tak czy inaczej sie sypnie

Ze swojej strony - jeśli się ktoś zastanawia to bardzo polecam MHW, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła x) Może to dlatego, że to moje pierwsze MH, ale zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Dość ciężko mi było się wgryźć z początku, ale wczoraj dobiłem do High Ranku Armorów w końcu, wszystko po drodze przechodząc solo, sporo explorując. DB <3
Mnóstwo godzin poświęciłem na sam nie wiem co, ale miałem frajdę, a to najważniejsze, w końcu to główny cel grania. A to dopiero początek grindu x) Sama walka, miodzio! Jedna z najlepszych, z jakimi miałem do czynienia w grach. Ogromna satysfakcja z upolowania coraz to trudniejszych monstrów. Bardzo rozbudowana gra, czego się nie spodziewałem.

Ps. Dopiero zrobiłem pierwszy z HR setów - Bone a i zaczynam przygodę z HR monstrami / kontynuowaniem fabuły. Także jakby ktoś miał ochotę dołączyć niech pisze na steamie: silas661

ja z kolei mam kompletnie inne wrażenie z MHW, rownież to moj pierwszy MH

gra nie porwała mnie, napewno nie jest warta swojej ceny powiedziałbym że max 100 zł bo to w końcu singleplayer, nie potrzebujemy tu nikogo bo wszystko można solować, grafika średnia, duzo bugów, story słabe i fabuła słabiutka, hitboxy dupne, walka drewniana, świat wydaje się że tętni zyciem ale po kilku godzinach widac ze wszystko wyskryptowane jest dosłownie na sztywno, zadnych zachowań spontanicznych wszystko chodzi w kołko tak samo, AI potworów jest słabe, masa niedoróbek drobnych, fakt jest duzo mechanizmów różnyc ale gra jest za łatwa żeby z 90% z nich w ogóle skorzystać

Witam, również szukam ludzi do MHW, jeżeli jeszcze nie macie wspólnego komunikatora zapraszam do siebie :slight_smile: pogadamy dodamy się na steamie i zaczniemy polowanie :slight_smile:
Discord:

Witam, z chęcią pogram, nick na steamie j.w.