Mordan MMORPG

Dobra, załatwiłem se już gothica ktoś pogra zemną? ;P

Up/ Ta gra to shit... Ścierwojady zabijają cie na lajcie, Pisze od 20minut pomoże ktoś a tutaj nikt... jakiś gość ma je na hita, spytalem sie czy pomoze je zabic ten nie. Serio?

Trzeba potrafić zabijać btw jest tutaj różnica poziomów 10lv a więc jak ty masz lv 0 to 11lv cie nie weźmie.

Zarządcy serwera, szukacie może skryptera LUA?

tak w ogóle, gdzie rozdać te piwa co sie dostaje z karczmy? ;v dawał 2 osobom w mieściem 2 farmerom i 2 piwa zostały

Zarządcy serwera, szukacie może skryptera LUA?

tibianfs musiałbyś się zapytać na forum serwera tutaj raczej bimbol nie odpisze.

tak w ogóle, gdzie rozdać te piwa co sie dostaje z karczmy? ;v dawał 2 osobom w mieściem 2 farmerom i 2 piwa zostały

2 obywatelom w mieście, 2 farmerom w karczmie i 2 farmerom na farmie ;f, do farmy można dojść idąc prosto od miasta a potem skręcając w prawo przez most.

krystian, a jaki ty masz lvl? :P

mordan.com.pl/top.php :P

jestem chyba top1 osobą bez życia na tym serwerze i top3 w rankingu lv ;f.

o moj boże :o ja mam lvl 3 xD

Macieksnk, jaki masz nick na Mordan MMORPG?

Vurix C:

Jeśli potrzebujecie mięska lub szynki to możecie do mnie pisać w grze jeśli będę na pierwszej mapce to wam dam ;c.

Btw zacząłem na tym serwerze grać 1/2 dni po starcie xd.

ok :P

witam nie moge sie zarejestrowac na fotum wszystko wpisuje i wgl i mi od nowa wyskakuje aby wpisac o co chodzi ?

na tej gothic-multi itp sie zarejestrowalem i wgl

Wyczyść pliki cookie.

ogarnelem to ale i tak mi bład wyskakuje

https://imageshack.com/i/f0Q68U3vp

Napisz na forum mordanu.

@Ref
Pojawiła się nowa wersja serwera w której dodano min mane w szatach magów :)

Witam wszystkich, nowych jak i starych graczy Mordanu.

Zacznijmy od histroii. Idea pojawiła się jeszcze zanim poprzedni serwer został zamknięty. Dyskutowaliśmy w ukrytym dziale, co należy dodać co zmienić, a czego w ogóle nie powinno być. W ten sposób narodził się pomysł na nowy Mordan. Jednak jak się okazało sprawa ucichła. Dopiero okresu świątecznego znów rozpoczęły się rozmowy na temat reaktywacji, jednak ponownie nic z tego nie wyszło. Jak to się mówi do trzech razy sztuka i tak w Kwietniu zebraliśmy się w małej grupce osób, które wytrwały w nadziei i się udało. Zaczęliśmy planować rozgrywkę, początkowo również tworzyć mapę, ale ostatecznie została odrzucona. Po cichu pracowaliśmy tak do Czerwca, później nastąpił wyciek przez osobę trzecią. W Lipcu udało się wydać wersję grywalną skryptu i rozpocząć 2 tygodniowe testy. Co będzie dalej? Tego nie wiem jednak mam nadzieję, że czeka nas świetlana przyszłość.

Fabuła, choć zdradzę wam jedynie zalążek. Ogólnie fabuła zabiera gracza w nieznane dotąd krainy wyspy Mordan. Wyspa ta została uznana za perłę Królestwa, ze względu na występowanie różnych rud surowców, oraz przez obfitość gleb. Przez wieki wyspa była spokojną krainą, w której panowała równowaga. Jednak została ona zachwiana...

Serwer ten jest do gry gothic 2 noc kruka ;)

Na chwilę obecną serwer oferuje:

  • Wątek fabularny
  • Klimatyczną mapę
  • 40 misji (liczba będzie się powiększać)
  • 5 różnych misji pieczątek (liczba będzie się powiększać)
  • Możliwość zdobywania doświadczenia jak i poziomu
  • Możliwość rozwoju postaci
  • Możliwość nabycia fachu (jednego z pięciu różnych)
  • Około 30 rodzajów różnych potworów i bosów
  • Możliwość wypadania przedmiotów z potworów i bosów
  • Około 45 NPC
  • Integrację z forum
  • Interakcję z innym graczem w postaci Handlu, Pojedynki, wspólnego zdobywania doświadczenia w Grupie, czy też wspólnego wykonywania Zadań
  • Możliwość tworzenia własnego Sklepu
  • Możliwość tworzenia przedmiotów
  • Możliwość ulepszania przedmiotu
  • Czas zsynchronizowany z czasem realnym
  • Bezpieczne strefy
  • Dodatkowe statystyki w grze (Zabije potwory, wygrany pojedynki itd.)
  • Kary za zabijanie graczy bez powodu w postaci punktów karnych
  • Osiąganie rang za wykonywanie misji i zabijanie potworów
  • Zautomatyzowane eventy
  • Dwie mapy Wyspa Mordan oraz Górnicza Dolina
  • Możliwość wbicia 60+
  • Klany w grze

Dziękuję wszystkim, którzy w jakimś stopniu przyczynili się w tworzeniu serwera. Dzięki wam projekt jest znacznie lepszy

Nie ja jestem twórcą serwera lecz go reklamuję wink.png

strona serwera to mordan.com.pl

Serdecznie zapraszam do gry ^^