Można już grać w Genshin Impact serwer CN, po angielsku

Poradnik poniżej - wystarczy postępować według wskazówek. Tylko download klienta jest bardzo wolny, więc przygotujcie się na godziny ściągania.

Gameplay z chińskiej wersji:

Gdzie w tym sens a gdzie logika?
Gra wychodzi globalnie za 12 dni.
Toż to mniej niż pół miesiąca, a nie kilka miesięcy aby w desperacji próbować grać w innym regionie. Do tego profesjonalne tłumaczenie będzie.

1lajk

To jest Rpg czy Mmorpg,i czy posiada system pvp?.

miHoYo zaznaczyło że to nie jest MMORPG tylko open-world action-RPG typowy SP z elementami CO-OP. Sytuacja wygląda tak, gra generuje Tobie świat(open world) który w 100% jest Twój. Jak znudzi się Tobie granie solo zapraszasz kumpli do swojego świata i tyle. Nie będzie PvP, 1v1, bitew klanowych itp. Nie spodziewaj się rzeczy rodem z B&S.
Wszystko masz na oficjalnej stronie: Genshin info.

1lajk

Dla mnie sens był taki, że o ile nie tykałem bety EU to tu miałem okazję się w 1h przekonać, że to nie gra dla mnie.

Ja za to przekonałem się, że to w 100% gra dla mnie. Od czasu premiery Zeldy Breath of the Wild nic mnie nie zatrzymało przy sobie na dłużej, a ta gra ma szansę to zrobić. Wielki wypełniony otwarty świat, ciekawy combat, bardzo fajny system łączenia żywiołów i zmieniania postaci - mi się mega podoba. Co prawda można grać w pełni po angielsku na chińskiej wersji, ale rzeczy takie jak loot czy postęp questów są regulowane przez server (wymagane online), więc przez lagi czasami dużo omijam.