[ MT ] Polska gildia "Blue Moonlight" zaprasza!

gracie dalej ??

Zapewne nie, polacy moga aplikowac do mojej gildii Shinsekai stworzyłem ją jedynie dla siebie i altów ale mogę zbierać polaków jakby ludzie chcieli :D. W sumie to nawet nie aplikować, a po prostu dojść bo powinno samemu dodawać.

Powiedzcie jak wygląda ping, jestem graczem pvp.

Z pingiem ujdzie, problem może być przy melee classach i jak masz szare modele przeciwników(wtedy oni ci się teleportują :D), przy ranged classach pvp z tym pingiem prawie nie odczuwalne niedogodności bo musisz inaczej działać w pvp. (160 ping max w moim przypadku)

"Blue Moonlight"

NA serwer Mount Tyrannas

Nowo powstała gildia "Blue Moonlight" rekrutuje wszystkich chętnych graczy do wspólnej gry, nieważne czy jesteś doświadczonym graczem, czy też zaczynasz swoją przygodę z Terą.

Przyjmujemy każdego zainteresowanego, bez względu na level i online - każdy z nas jest człowiekiem, uczymy się, pracujemy, dlatego nie wymagamy ciągłego przebywania w grze.

Posiadamy również własnego TS'a, dzięki któremu można milej spędzić czas grając razem, rozmawiając na różne tematy i pomagając sobie wzajemnie.

Gildia powstała za sprawą poszukiwania przez kilka osób polskiej gildii na MT. Jako, że nie znaleźliśmy żadnej postanowiliśmy założyć własną :),

więc jeśli chcesz z nami pograć, spędzić przyjemnie czas, pośmiać się, zapraszamy na naszego TS'a theintouchables.net-speak.pl lub napisz do: Born.This.Way, The.White.Queen, Aspidiske, Virusopk,