My.Games wydawcą Lost Ark'a na zachodzie?

@guru
Pomogę Ci trochę w robocie, będziesz miał (prawie gotowego) nowego News’a ^^

My.Games wydawcą Lost Ark’a na zachodzie?

Bardzo prawdopodobne, jest kilka podstaw ku temu by tak myśleć, a mianowicie:

Po 1:

Otóż “jakiś czas temu” Mail.ru (wydawca Lost Ark’a w Rosji) ogłosił, że tworzy globalną markę / firmę My.Games i będzie wydawał różne gry (w tym mmorpg) nie tylko “u siebie”, ale również na zachodzie (ogólnie globalnie).

Po 2:

Zaprezentowali (z tego co zrozumiałem) testową / próbną wersję swojej globalnej (czyt. ang.) strony / launchera.

k678z-1024x642

No i po 3:

Szukają do pracy na stanowisko:

Leading Community Manager English for Lost Ark.

Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. W prima aprilis miała się odbyć konferencja “BIG DEAL CONFERENCE” w Rosji na której miało zostać coś ogłoszone, ale została ona odwołana ze względu na koronawirusa.

Ps. Tutaj zostawiam link do artykułu na Redditcie w którym człowiek to wszystko opisał:

Jeśli to oznacza, że jakieś gry będą u nas szybciej wydawane, to jestem za. Chociaż nie przepadam za Mail.ru i innymi rosyjskimi firmami (p2w).

1lajk

Nic nowego bardzo prawdo podobne to było że oni to wydadzą bo tylko oni byli zainteresowani wydaniem na EU ale dla mnie troszkę późno tym bardziej że jeszcze poczekamy

Ja się obawiam p2w ta gra ma wszystko żeby trochę włożyć tu i tam. Dawno nie grałem ale można było kupić peta do którego dodatkowo kupywalo się jakiś abonament i zwiększał staty. No i te itemy do enchantu ciekawe jak to wyjdzie tutaj. Ogółem gierka zacna pod party.

Jest tylko jeden sposób na to żeby było p2w.
Odniosę się do tego co jest na Rosyjskiej wersji (skoro ma to wydać Mail.ru / My.Game)

Ogólnie dwie najważniejsze rzeczy w grze to: Acrasium (przedmiot do Enchant’owania) i tzw. "Kulki do Enchantowania z Chaos Dungeon’ów). Na jeden itemek żeby go podbić o +1 potrzebujemy około 10x Acrasium i 20x “Kulek”

Co może spowodować p2w?

Zniesienie limitu na Reset Daily Chaos Dugeon’ów z +jednego na “nielimitowany”
Dziennie możesz zrobić 3x Chaos Dungeon +1 wejście można kupić w IS

Ogólnie Acrasium można kupić 4x dziennie w IS + około 20x dostajemy z Daily Questów i innych dziennych aktywności. Nawet jak kupujesz codziennie Acrasium to i tak nam to nic nie da dopóki nie będziemy mogli pozyskać więcej kulek bo i tak nie ulepszymy itemków także wszystko zależy od tego. To jest jedyny element który może wprowadzić p2w do tej gry.

1lajk

Ja grałem w rosyjskiego od startu i narazie jest pay to progress, można jedynie przyspieszyć lvlowanie gearu i to nieznacznie. Nie wiele osób o tym w Polsce wie ale w kr nie ma już acrasium które jest potrzebne do podbijania gearu. U nich jest teraz gold=ilvl i Rosjanie po obecnym tierze również na niego przejdą, więc w sumie nie wiadomo co przyniesie przyszłość. Za wcześnie na jakiekolwiek przypuszczenia.

Mają wydać swoją wersje archage u nas która bazuje na najnowszym kontent patchu który jest teraz w korei a raczej był bo niewiem czy gierka w korei dalej działa jak nie to ten patch jest uj dalej niż to co ma wersja unchined wydawana przez gamigo.

Jakiś miesiąc temu wypowiedzieli się twórcy Lost ARK że nie planują wydania ich gry w Europie i NA. Oczywiście tutaj nie było o tym żadnych informacji bo wtedy guru musiałby se sam zaprzeczyć jak jeszcze chwilę przed ta informacją pisał jakie to wielkie dowody stoją za tym ze Lost ARK EU pojawi się w 2020.
Więcej informacji możecie znaleźć na kanale MMOByte.

Ty mówisz serio? Przecież całe “Community Mmorpg’owe” śmieję się z tej Strony. Tam pracują ludzie którzy zaczynają swoje recenzje od słów: “grałem w ten tytuł 3 godziny więc się wypowiem”

Ludzie nie używają mózgów, zamiast weryfikować informację i szukać ich na własną rękę i właśnie stąd później biorą się takie plotki…
To był Fake News właśnie z MMOByte…powoływali się na jakąś śmieszną “randomową” stronkę z której wzięli te niby informacje w dodatku ten artykuł był sprzed miesiąca czy nawet jeszcze starszy.
Reasumując nic takiego nie miało miejsca.