Myszka do CS:GO

Patrząc po 90% wypowiedzi w tym temacie, to forum nie jest miejscem gdzie możesz uzyskać rzetelną odpowiedź na temat myszek....

Przede wszystkim szukając do fps'ów musisz kierować się sensorem i/lub ilością DPI.

Drugie równie ważne jest Twoja osobista preferencja trzymania myszki. Myszki dla graczy dzielą się na 3 rodzaje "grip'a" czyli sposobu w jaki myszkę trzymasz. Upraszaczając chodzi tu głównie o to że lubiąc 'małe' myszki nie powinieneś kupować 'dużej' myszki i na odwrót.

To jest podstawa.

Jeżeli szukasz dobrych sensorów, to stare dobre Avago się nada. Swego czasu a4tech wsadzał do 748k jeden z najlepszych sensorów dostępnych wtedy Avago 9500(2011-2012) na rynku. Jak uda Ci się jeszcze znaleźć po magazynach tą wersję to bierz w ciemno. Koszt tej myszki to jakieś 70 zł :).

Ja osobiście testowałem w swoim życiu 7 myszek "gamingowych" i do tej pory niepodzielnie rządzi u mnie Deathadder. Mam go od 5 lat i dotąd nie mialem żadnych ale to ŻADNYCH problemów. Tylko uczulam abyś kupił/szukał starszych wersji, im starsza tym lepsza. Optycznego (1800DPI) już praktycznie nigdzie nie znajdziesz, poszukaj zatem Deathaddera 3.5G. Nowsze wesje możesz o kant d*py rozbić + są droższe. Koszt (w zależności gdzie znajdziesz) powinien być mniejszy niż 200 zł, (ja kupiłem za 135zł te x lat temu) aaaaaaaale wiele sklepów poznało się ze to super myszka i podwyższyli cene :/

Jeżeli jednak chcesz wydać kasę 'bo tak', na coś droższego to weź Zowie EC2/EC1 Evo. To jest myszka top1 2013/2014.

**wszystkie wymienione wyżej myszki mają kształt DA, więc jeżeli taki Ci nie odpowiada napisz, a postaram się podać Ci coś więcej.

Co do dpi każdy gra inaczej jak mu wygodnie, ja gram na najniższym w kompie, 1.24 (chyba coś koło tego) w cs i 350 dpi na myszce i mi się spoko gra, trzeba wszystko ustawić pod siebie.

Tak jak pisałem szukaj myszy z dobrym sensorem i taka która ci leży w dłoni, przejdź się do media expert czy czegoś i ogarnij która ci leży.

Witam, mam pytanko. Którą z tych myszek polecacie do csa?

Razer deathadder chroma - 290zł ~

Zowie fk1 - 250zł ~ Podobno najlepsza mycha do csa

steelseries kinzu v3 - 150zł ~

I czym się one różnią mniej więcej.

Aktualnie posiadam - a4tech bloody v7

Oczywiście nie musicie zwracać uwagę na cenę. Z góry dzięki za pomoc.