Myszka + klawiatura

Sprzęt już w domu. Po pierwszych wrażeniach bez specjalnego recenzowania. Mogę śmiało stwierdzić , że stosunek ceny do jakości jest niesamowity. To co prawda pierwsze wrażenie . Za komplet zapłaciłem 239 zł. I nie żałuje(póki co). Jak obiecałem po pierwszym tygodniu napiszę króciutką recenzję. Przypomnę kupiłem klawiaturkę A4Tech bloody b120 i myszkę A4Tech bloody TL9

Jak można kupować a4techa do gier.. no ludzie. Zobaczcie na czym grają profesjonaliści, turnieje w cs'a ? Steelseries/Razer. Turnieje w lola ? No tu raczej góruje Razer. Turnieje w starcrafta II ? Razer, na PGA w wota? RAZER. Pomyślcie trochę. Mam pełny sprzęt od Razera, fakt kosztowny ale wart swojej ceny. Wygodny, trwały i co najważniejsze oddaje przyjemność z grania jak i korzystania z komputera.

Jak można kupować a4techa do gier.. no ludzie. Zobaczcie na czym grają profesjonaliści, turnieje w cs'a ? Steelseries/Razer. Turnieje w lola ? No tu raczej góruje Razer. Turnieje w starcrafta II ? Razer, na PGA w wota? RAZER. Pomyślcie trochę. Mam pełny sprzęt od Razera, fakt kosztowny ale wart swojej ceny. Wygodny, trwały i co najważniejsze oddaje przyjemność z grania jak i korzystania z komputera.

Się spinasz, jakbyś herezję zobaczył :D

Teraz zobacz Ty, taka małą pierdółkę.

Tych ludzi oglądają setki tysięcy graczy i firmy dają im darmowe fanty i jeszcze dopłacają za to, żeby na wizji mieli założone na uszy Krakeny, a pentakille i heady walili z pięknej Hex Nagi itp itd.

To jest nic innego jak lokowanie produktu, po to, by jakiś lemming znalazł usprawiedliwienie dla zapłacenie potrójnej ceny rynkowej za podzespoły komputerowe :)

Serio.

Dałeś się nabrać.

Wcale nie będziesz grać tak jak mistrzowie, dlatego że zapłaciłeś 3x więcej.

Sprzęt wcale nie jest trwalszy.

Nie jest tez wygodniejszy, ani nie gra się przyjemniej.

Zostałeś zalokowany.

W dodatku w Twojej głowie została zaszczepiona myśl, że dołączyłeś do Elitarnego Grona Graczy.

Niestety tak nie jest.

Po prostu przepłaciłeś 3x za zielone logo :)

Ale to Twoje pieniądze i Twoja sprawa.

Wyraziłeś wcześniej swoje zdanie i spoko. Tylko przestań już proszę wytykać innym ich wybory i insynuować "coś ty człowieku zrobił, czemu nie zrobiłeś tak jak Ci napisałem!". Każdy dokonuje swoich, osąd Tyśka był inny niż Twój i na tym powinniśmy skończyć: towar kupiony, gracz zadowolony... po co ta piana? :)

@PS

Póki co główny powód by kupić razera, to po to by móc powiedzieć innym "mam razera" i tyle. W tym momencie oni mają zrobić "ŁAŁ!" i pomyśleć że jesteś pro i masz kupę kasy :)

Jak można kupować a4techa do gier.. no ludzie. Zobaczcie na czym grają profesjonaliści, turnieje w cs'a ? Steelseries/Razer. Turnieje w lola ? No tu raczej góruje Razer. Turnieje w starcrafta II ? Razer, na PGA w wota? RAZER. Pomyślcie trochę. Mam pełny sprzęt od Razera, fakt kosztowny ale wart swojej ceny. Wygodny, trwały i co najważniejsze oddaje przyjemność z grania jak i korzystania z komputera.

Bardzo ci dziękuje za taką wypowiedź. Powiem ci , że bardzo mnie dowartościowałeś. Cieszy mnie fakt , że mam na tyle oleju w głowie żeby nie kupować 3 x droższego sprzętu. Tylko po to żeby pochwalić się wszystkim na facebook'u ...ewentualnie na różnych forach. Osiągnąłeś coś w dziedzinie gier FPS? MMO? W ciemno mogę stwierdzić , że NIC. Po twojej mentalności widać od razu , że możesz wydać na klawiaturę i myszkę 2000 zł. A i tak ch.. ci to da:*

TO co piszę Gajin jest prawdą… lecz sprzęt od SS ma poziom, rezer go już nieposiada (od paru lat).

Chcesz płacic za logo twoja sprawa ale TANIEJ dostniesz LEPSZY produkt.

P.S. Niezdziwie się jak nowe A4techy zawstydzą super myszki od Razera (które są na dupnych sensorach).

Cześć.

Ponownie muszę poprosić was o pomoc. Kompa złożyłem dzięki wam. Jest naprawdę super:) Potrzebuje teraz myszki i klawiatury. Podoba mi się seria bloody http://www.bloody.tw/en/index.php . Jednak różne opinie czytałem na temat producenta A4tech. Mam myszkę logitech G300 i klawiaturę... ( też jakiegoś logitecha "starszego"). Myszki potrzebuje z większym DPI niż g 300. Bo przy 27 calowym monitorze troszkę słabo mi się gra w gry FPS.

Myślałem o takim zestawieniu:

- myszka

http://www.bloody.tw/en/products.php?pid=10&id=18

-klawiatura

http://www.bloody.tw/en/productsKEY.php?pid=11&id=27

Akurat ten zestawik mieści się w moim budżecie 200-300 zł. Jednak jak będzie trzeba mogę coś dorzucić