Najbardziej Wyczekiwane MMO [Ankieta]

^ Pod "inna" ;]

Czekam na nowego Lineage.

Nie spodziewam się hitu, ale tytułu przy, którym wrócą wspomnienia i dzieciństwo.

Tree of Savior

No i może troche BnS

@Bogurodzica

Tytułu, przy którym*

@Topic

Zaznaczyłem Lost Ark Online, ale czekam również na Tree of Savior. :)

Żadna z tych wymienionych w ankiecie. Natomiast nadal mam nadzieję, że CCP wskrzesi World of Darkness.

CrowFall !!

Oczywiście że Tree of Savior :-)

Lost Ark Online

Ja oczekuję Albion Online, ale widać nie ma tej propozycji w ankiecie, więc umieszczam w komentarzu :)

Shroud of the Avatar

kupilem early acces, nic ciekawego.

ja czekam na Tree of savior

@up

Rozwin swoja wypowiedz. Jestesmy ciekawi dlaczego tak gra nie bedzie dobra? Oceniasz gre po Early Accesie? Zdumiewajace.

Gloria Victis

@upRozwin swoja wypowiedz. Jestesmy ciekawi dlaczego tak gra nie bedzie dobra? Oceniasz gre po Early Accesie? Zdumiewajace.

Kupiłem gierke kiedy pojawiła sie na steamie, grałem z kilka miesiacy,bez rewelacji, jak każda inna gra.

i jak jest early access to mam prawo ją oceniac jaka jest teraz a jak bedzie po early access jeszcze raz ja ocenie po zagraniu w nią.

Tree of Savior.

Edengrad i Albion Online.

Szczerze to żadna gra która ma wyjść mi nie podchodzi ale jak miał bym wybierać to Albion Online.

Również czekam na Albiona, zapowiada się całkiem spoko.

A ja czekam osobiscie najbardziej na .... everquest next :D. To jedna z nielicznych gier ktora ma zerwac z bzdurnymi standardami gatunku i wniesc powiew swiezosci. I wbrew pozorom nie oczekuje wcale niewiadomo czego, tylko dokladnie tego co pokazywali nie raz, nie dwa na filmikach. Chcesz zostac np nekromanta? Super, to musisz przejsc jakies rytualy/szkolenie w tym zakresie (czytaj, zrobic serie questow, eventow i cos jeszcze) by nim zostac :). Dodatkowo niezle rasy, ciekawy system walki + swoboda (cos co uwielbiam) ;)

Witajcie Serdecznie.

Jak zapewne każdy z was zdaje sobie sprawę , w nadchodzącym czasie szykuje sporo ciekawych tytułów. Jestem ciekaw na jaką grę się nastawiacie.

Dzięki za Pomoc ! :)

Ps komentarze odnośnie wyboru mile widziane.