Naruto New World (Naruto MMORPG) - nowa wersja gry

Naruto New World to gra 2D, gdzie każdy fan gier 2D i uniwersum Naruto znajdzie tutaj coś dla siebie.


Na pierwszy rzut oka prosta, jednak nic bardziej mylnego… bardzo dużo klanów, specjalizacji, natur chakry do wyboru… przez co możesz stworzyć swoją wymarzoną postać. Lubiłeś Rocka Lee? Każdy pamięta jego walkę z Garą, a co jeśli by dodatkowo miał sharingana, oraz odpalił 8 bram przy jednoczesnym użyciu susanno? Aż strach się bać.

Możesz stworzyć swoja unikalna postać brak tutaj jakiś mikropłatności, wszystko możesz zdobyć po prostu grając, a jeśli chcesz więcej, zawsze dużo tutaj konkursów czy wydarzeń pozwalających ci punkty, które możesz wydać na dodatkowe rzeczy. mozesz zostac kim chcesz: anbu scigajacym zlych nukkeninow, akatsuki zbierajacym bijuu aby stworzyc juubiego…zostać jinchurikim i wiele wiele innych. w grze znajduje sie ponad 500 technik aktualnie , ponad 20 klanów oraz specjalizacji oraz kilkanaście zaawansowanych natur chakry, przy czym gra jest ciągle rozwijany i dodawany nowy content.

Na tą chwile jest x2 koronaexp a dwa dni temu wyszla nowa wersja 4.6 daje pare zdjec z gry ktore mam nadzieje zachęcą was do sprobowania zamieszczam tez linki do strony i discorda gry.
strona: [https://naruto2d.pl/]

discord: [https://discord.gg/KCAntE5]

Zapraszam :smile:

Przeciez to wyglada jak kopia https://www.ninonline.org/

1lajk

i to jest fakt

jaka kopia ? jest w niej wiecej i lepiej

Stanowczo odradzam. Schackowałem ich 5x (Kto nie wierzy niech napiszę do Admina/chat gry o Arachis’a - > Pozdrowionka :slight_smile: )

Jednak nie można stworzyć postaci jakiej się chce brak klanu Hozuki :slight_smile:

Gra ma problem ze stabilnością, UI to katorga, walka, zbieranie czegokolwiek kolejna katorga. Jeśli ktoś lubi BDSM to polecam, w innym przypadku są lepsze produkcje :slight_smile:

Specjalnie sobie założyłem konto żeby się wypowiedzieć w sprawie tej “GRY”,A to niestety ciężko gra nazwać, Bo do NinOnline to podobne jest tylko w tym ze ma widok izometryczny poza tym samo NinOnline jest ładniejsze.

NinOnline:
1:Ładniejsze
2:Premka nie wpływa na Gameplay (Daje zmianę nicku i dostęp do forum Vip)

NNW:
1:Tez nawet ładne ale w porównaniu do NinOnline to jest to niebo a ziemia
2:Premka jest tragiczna i wpływa w wielkim stopniu na gameplay poniżej trochę o samym statusie premium na NNW.

-Gold nick inside game and discord.
-Gain 30% more exp!
-Gain 100% more skill points!
-You can buy backpack, to storage your items.
-100 slots for jutsu.
-Extra jutsu binds on F3-F12.
-Free fast travel.

A ja polecma, bo gierka jest bardzo Fajna, nie wiem kogo schackowałeś, co najwyżej swoją płyte główną xD, Gra ma więcej contentu niż Ninonline które oferuje mało, co prawda mają większą liczbę graczy, jednak po to jest reklama by to zmienić.
Co do premium, to drobne wsparcie, a wszystko w grze możesz osiągnąć ,nie wydając ani złotówki :slight_smile:

Jak z populacją? jest z kim pograć?

tak jest z kim grac

Nie takie złe ale troche podruba