Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Wcale nie. Bardzo wygodnie, jak się dobrze ustawi.
http://scr.hu/1f98/jigaf

żadnych problemów nie tylko na pve ale i na pvp też nie.

Może i tak, ja tam na padzie zawsze grałam, po filmikach na yt widziałam że mecha naruto jest op :P

taaa Shisui ma być tak samo szybki jak minato (a ten ma się od razu teleportować do przeciwnika) + ma susanoo, więc nie gadaj tu o OP xD

w FB z minato można było zrobić nieskończone combo, gdzie przeciwnik nie był w stanie nic zrobić. No, nie licząc substitution, ale jak już wykorzystał, to był w kłopotach. Tak szczerze powiedziawszy, sądzę, że nie będzie się ta wersja nadchodząca dużo różnić od fb. Nie wiem czy będzie warto, dla samej fabuły, która pewnie znowu ruszy o kilka scen, po czym będziem musieć czekać na kolejną część.

w FB z minato można było zrobić nieskończone combo, gdzie przeciwnik nie był w stanie nic zrobić.

Każdą postacią szło tak na dobrą sprawę robić.

Cóż pożyjemy zobaczymy. Poczekam na wymagania.

A tak nie w temacie co myślicie o mandze ?

@edit

Tak ogólnie to zastanawiam się czy nie kupić PS3. Stać mnie i zapewne na UNS Revolution by starczyło.

Jak myślicie opłaca się ?

@edit2

A może PS4 ? Myślę, że do września by potaniało.

Manga epicka a przynajmniej teraz, dużo nie chce pisać bo spoilery będą. Teraz ps3 można dorwać za 300 zł nawet tyle że używany, a ps4 nie mam pojęcia ile będzie kosztował za te parę miesięcy, teraz póki co kosztuje 1500 zł za standard, 2200 zł z wszystkim.

Cóż pożyjemy zobaczymy. Poczekam na wymagania.A tak nie w temacie co myślicie o mandze ?@editTak ogólnie to zastanawiam się czy nie kupić PS3. Stać mnie i zapewne na UNS Revolution by starczyło.Jak myślicie opłaca się ?@edit2A może PS4 ? Myślę, że do września by potaniało

Kup ps3 bo jest jeszcze wiele fajnych gierek które na tą konsolę wyjdą a sama w sobie jest bardzo tania + Naruto nie wyjdzie na ps4

A ja mam takie pytanie.

Mam zamiar kupić używanego Naruciaka UNS3 samo, bez full bursta i moje pytanie brzmi czy ten dodatek daje tylko jedną postać bo stroje jakoś mnie nie interesują i czy na używce pogram online bo z tego powody kupuje tę gierke ;)?

Na pc chcesz kupić ? Właśnie patrze na allegro to za UNS3 chcą prawie 60 zł a za full burst 30 zł :P Z tego co pamiętam dodaje jedną nową postać i mini kampanie.

Na pc chcesz kupić ? Właśnie patrze na allegro to za UNS3 chcą prawie 60 zł a za full burst 30 zł Z tego co pamiętam dodaje jedną nową postać i mini kampanie.

Grafika też jest lepsza. I to chyba wszystko.

Sorry zapomniałem wspomnieć, że chodzi mi o wersje na ps3 ;)

Myślałem że UNS3 nie ma na PC, a Full Burst jest pierwszą z serii na PC.

Pomimo, że nie można preorderować jeszcze na PC, wydaje mi się, że logo Steam nie znalazło się tam bez powodu. :)

Swoją drogą będą dwie edycje gry: Samurai Edition, oraz D1 Edition. Jak myślicie - co mogą zawierać?

Edit:

OFICJALNIE!!!

Naruto SUN Storm Revolution - PS3/X360/PC

Czyżby szykowała nam się polska wersja językowa? :D

Edit 2:

Rivals Edition:

Exclusive Samurai Armor Pack:

(dostępne tylko po zamówieniu przedpremierowym)

Samurai Editon (Tylko na PS3 i X360)

Oj coraz bardziej przekonuje mnie to naruto, nawet myślę czy na pc nie kupić dla multi.

Oj coraz bardziej przekonuje mnie to naruto, nawet myślę czy na pc nie kupić dla multi.

Tak samo pomyślało tysiące graczy, którzy zakupili UNS 3: Full Burst i się ostro na tym przejechali. Począwszy od 25.10.2013 (czyli od daty premiery), aż do dnia dzisiejszego multi było i jest niegrywalne.

Wciąż łudzę się, że CC2 wyciągnęło wnioski, ale pewnie jak zwykle się zawiodę.

Niemniej - dla samego singla warto brać. :)

Sakura jeszcze przyjemnie wygląda ale reszta nie pasuje mi. Po wakacjach premiera, mam nadzieje że wcześniej podadzą do kiedy fabuła będzie sięgać.

Nrb, ależ było grywalne, ogrywałem się ze znajomymi. Fakt, że żeby pograć cza się było pomęczyć, no i częste błędy wywalające rozgrywkę.

Powiem tak na bank kupię wersję na PS3, mam nadzieję że gra nie będzie się opierała głownie na powstaniu akatsuki lub też na młodych uchicha...

Powiem tak na bank kupię wersję na PS3, mam nadzieję że gra nie będzie się opierała głownie na powstaniu akatsuki lub też na młodych uchicha...

Nic póki co nie wiadomo na temat fabuły. Obawiam się, że będzie coś zmyślonego.

Na okładce gry - Tobi w masce, na trailerach również. Ani słowa o Obito, jako grywalnej postaci, o fabule cisza. Ciągle tylko Akatsuki, turnieje, Shisui. To nie nastraja pozytywnie.