[Naruto Story] - Nowy sezon już 28.08.2021r

Witam serdecznie, poszukuję graczy do wspólnej zabawy w grze o uniwersum Naruto.

  • = www.narutostory.net = -
    Nowy sezon startuje 28.08.2021r., wprowadzać będzie wiele udoskonaleń oraz nowości w tym dodatkowe cztery grywalne klasy postaci.

Aktualnie w grze znajdują się 22 w pełni grywalne klasy postaci:
image

Każda z klas posiada szereg umiejętności bazowych, klasowych oraz technik przyzwania, które wraz z postępem rozwoju naszej postaci są odblokowywane.
suigadan

Dodatkowo każda postać posiada indywidualne umiejętności bierne np. Itachi Uchiha specjalizuje się w zadawaniu wysokich obrażeń zarówno fizycznych jak i obrażeń z umiejętności wykorzystujących czakrę.
image

Możliwość przyzwania wielu stworzeń znanych z serii np.
image

Nie obyło się również bez braku dostępu do systemu transformacji, przykładową z nich jest przemiana Sasuke Uchihy na 240 poziomie postaci pozwalającej przyzwać mu Susanoo, dającej ogromne bonusy podczas walki:
276 + 40% health + 10% chakra + 105% damage

W grze znajduje się również system tworzenia własnych broni, również tych legendarnych:
image

Niezwykle ważnym aspektem gry jest trening umiejętności postaci. System pozwalający, także na trening podczas nieobecności gracza z limitem do 8 godzin dziennie dla każdego:
umiejetnosci

Gra jest stale rozwijana wprowadzając co jakiś czas udoskonalenia do rozgrywki i poszerzające “content”. Zapraszam serdecznie wszystkich mój nick w grze to Infinity Izanami.

Ja juz od dawna gram, czekam na nowy sezon mam nadzieje ze tym razem Adrik się postara o dobry balans

Trochę nie czuje systemu klas na podstawie postaci,
bardziej bym widział to tak że możesz wybrać swoje natury czakry + klany.
I gdy chcesz zrobić sobie ala “Itachi Uchiha” to po prostu wybierasz klan Uchiha i ogień + genjutsu

tak czy siak sprawdzę

Nowy sezon mam rozumieć tak, że postęp jest resetowany czy progres jest przenoszony na jakiś główny serwer?

Progres zostaje, natomiast zostanie wprowadzony boost dla nowych graczy, aby pomóc im doścignąć topkę

mmorpg
Nasze postaci są wzmocnione przez Orochimaru, tak jak Mitsuki i możemy korzystać z każdej nauczonej natury chakry

Zapraszam na oficjalny kanał discord: https://discord.com/invite/vBm4pAn

Naprawdę bawię się przednio :slight_smile: gra sztos!
unknown

Nowy sezon ruszył z opóźnieniem, dnia 24.09.2021
są bonusy i 4 nowe postacie oraz nowy summon dla DPS’ów, Monkey King.
2 z 4 odblokowuje sie na 240 levelu, server swietny, zapraszam.