Neverwinter po rewolucji - ekipa od podstaw

Dzisiaj około godziny 16 będzie miał premierę MOD21, który całkowicie wywróci do góry i ulepszy Neverwinter.
Przede wszystkim dostaniemy lvl squish do 20 poziomu, czyli jak w klasycznych, papierowych D&D, a cały proces od stworzenia postaci do end-game ma zajmować ±12h.
Z tego względu zbieram ekipę chętną na wspólne granie od zera :slight_smile:
Zgłaszajcie się w komentarzach razem z postacią, którą zagracie. Ja osobiście pokuszę się o moją ulubioną klasę maga.

Na pewno sprawdzę, z tego względu iż siedzę nad jeziorkiem juz wcześniej pobrałem grę. Pozostaje czekać aż wprowadzą aktualizajce. Z góry uprzedzam że będę testował Barda, resztę postaci testowałem już kiedyś.

Hm… nie grałem ale chętnie przetestuje , Tankiem ale nie znam gry także będę dopiero wybierał :slight_smile: nick Ponurytroll ( chyba , że będzie zajęty hehe… ) :slight_smile:

Witam sciągam właśnie nigdy nie grałem można się gdzieś podłaczyć ?

No ja mam zamiar też obadać tytuł. Najpewniej będzie to medyk jakiś… może nowy bard?

ja jakis wizard chyba

Kiedyś się grało trochę w Neverwinter, a teraz idealna okazja, żeby zobaczyć zmiany ii zacząć od nowa. Co do klasy to zapewne jakaś lecząca :wink:

Nie ma klasy maga:)), jest Warlock, Wizard…Lepiej przystąpić do gildii niż tworzyć nową z świeżakami, więcej się nauczysz.Co do gry nie ma się co zachwycać bo cudowna nie jest.

a mi się wydaję , że lepiej stworzyć, starzy znudzeni wyjadacze powiedzą myki skróty etc zabiorą cała zabawę, nie ma idealnych gier wow grałem od bety u stała sie juz tak nudna jak flaki z olejem. ff nie mój styl a jedyna godna grę moim zdaniem warhamera online wyłączyli nie liczyć prywatnego serwera za 3 k osób to nie ma godnego następcy tej gry od kupy lat , niemniej chętnie skorzystać z możliwości pogrania w "cos nowego ": )

Każdy zrobi jak uważa. Starzy gracze nauczą mechanik poszczególnych dungeonów, triali, czasem nawet wezmą “przeczołgają” przez takiego dunga:)))

kiedy planują zmianę silnika graficznego? Bo wiem, że były o tym newsy i nagle wszystko ucichło

Dalej ekipe zbieracie ? Jakis discord czy cokolwiek robione bedzie ? :smiley: chetnie dolacze jako Rogue

sam czekam na jakis znak sygnał :slight_smile:

Pobrane, nick w grze “Raghven”.

Masiul

Macie jakiegoś discorda ? Może też się skuszę :smile::smile:

Też planuje pograć szukałem czegoś z niskimi wymaganiami sprzętowymi
Czy jest jakaś różnica odpalanie gry z arc a steam ?czy serwer jest wspólny ?

Serwer jest wspólny, instalując przez steam, jednocześnie instalujesz oficjalny luncher gry.
Ja puki co dobiłem 11 lvl I odpuściłem ze względu na to że ziomek wraca z Niemiec w przyszłym tyg. A co z tym idzie zrobimy sb nockę i wspólnie będziemy rushować content.

Jako, że kilku graczy graczy postanowiło spróbować się pobawić wspólnie w Neverwinter, stworzyłem Discorda dla ekipy. Wbijajcie i zapraszajcie znajomych