[New World] IX Kohorta będzie walczyć o słuszne miejsce w świecie Aeternum

Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi w kolejnym dużym tytule MMO, jak zwykle w grę włożymy maksimum naszych umiejętności a ponad jako jedyna polska gildia utrzymujemy ze sobą realne towarzyskie stosunki spotykając się regularnie - 2 razy do roku na zlotach.

Wymagania rekrutacyjne są minimalne:

  • dojrzałość, niekoniecznie związana z kalendarzem
  • możliwość komunikacji głosowej (zarówno słuchanie jak i mówienie)
  • umiejętność współpracy w grupie

Zapraszamy na nasz Discord: https://discord.gg/6pHXcsAKN2

nie polecam i chyba kazdy kto sie przewinal przez wasza gildie.

  1. Graja pod swoja ekipe co za tym idzie śmieszny regulamin … jakoby 1 osoby na ktore sie robi to gm i oficerzy

  2. Quitujecie. po paru miesiacach jak narobicie sobie warow z calym serverem

  3. uwazacie sie za jakas top gildie a nigdy nia nie jestescie nawet nie jestescie blisko topki…

4lajki

Zadziwiające, że masz tyle o Nas do powiedzenia…
skoro tyle wiesz, to zapewne u Nas byłeś, a jeśli tak to się przedstaw bo nicka, pod którym się tutaj ukrywasz nie kojarzę

Po co mam sie przedstawiac bylem x lat temu i nie mam zamiaru wiecej. 2 Gralem w wiekszosci gier w ktore gracie/graliscie i zawsze jest tak samo zreszta w kazdym temacie o waszej rekrutacji jest to samo :wink: Podsumowujac szukacie glupkow ktorzy beda na was robic.

2lajki

cóż, szkoda że jesteś taki “odważny”… ja dla mnie EOT

ale jednak coś musi w nas być, skoro bez przerw istniejemy od 2008 roku i nadal mamy się całkiem dobrze…

dawno nie widziałem osoby która piszę nas z wielkiej litery xD musisz mieć niezłe ego, btw znam wasz klan też bardzo dobrze, masówki z grupką ludzi która sra na reszte i trzyma ich tylko żeby im nabijali jakieś punkty … wielkie NIE POLECAM, do tego jesteście gównem w pvp

2lajki

kolejna okrutnie odważna żelka, która wstydzi się przestawić… jak powyżej EOT

Po co mamy sie przedstawiac? przez wasza gildie przewinelo sie tyle ludzi ze nie masz pojecia kto jest kto…myslisz ze pamietasz ludzi z 2010 roku ;| Sam nie mam pojecia jaki mialem wtedy nick…poprostu zapracowaliscie na taka opinie i pelno osob sie na tym wyznalo , piszesz ze tyle juz istniejecie …jest setki. tysiace takich gildi i starszych wiec nie jest to nic nadzwyczajnego :wink:

2lajki

a co nie widzisz mojego nicku?

1lajk

IX Kohorta to jest niestety cień dawnej potęgi. Na wspaniałym forum, które kiedyś tętniło życiem, teraz hula wiatr.
Tworzone sekcje po paru tygodniach świecą pustkami (przykłady WoW’a, WoW Classic). Jest wiele martwych sekcji w których grają pojedyncze osoby (przykłady Division 2, Warframe).
Jedyną aktywną grupą jest grupa związana z Albion Online choć trzeba przyznać, że na discordzie przebywa ułamek graczy którzy są przyjęci do klanu w grze.
Wielu weteranów Kohorty cechuje słomiany zapał. Grzeją się na dany tytuł by pograć w niego miesiąc i zostawić.
Sekcja New World powstaje w ogromnych bólach, Hościej, którego darzę przeogromną sympatią, nie może jej prowadzić z przyczyn osobistych i wiadomo o tym od pół roku. Brak chętnych na następcę bardzo szokuje, czyżby było znikome zainteresowanie w Kohorcie tą grą? Bardzo mnie martwi obecny stan Kohorty, nie mówiąc już o przyszłości.
Mam nadzieję że sekcja New World wypali. Życzę powodzenia i do zobaczenia po drugiej stronie miecza.

1lajk

Generalnie ludzie, którzy społeczność zakładali się już “zestarzeli” o 13 lat - trzeba wziąć to pod uwagę… póki się jest młodym, gniewnym bezrobotnym lub studentem, to ma się czas na wszystko… kiedy przychodzą dzieci, dom, obowiązki inaczej się już śpiewa i dolicz jeszcze zmęczenie życiem…

Martwić o sekcję się już nie musisz, bo właśnie zaczynam się “od dzisiaj” zajmować tym tematem… szkoda tylko, że temat rekrutacyjny staje się takim szambem, gdzie każdy anonimowo wylewa swoje złości…

jeszcze tylko w ramach ogólnego komentarza, rzeczywiście gildii są setki, ale raczej mało jest społeczności które mają dłuższą żywotność niż “do pierwszej dramy” - znam zaledwie kilka i wywołany do tablicy mogę je wymienić, ale tym czasem zachęcam do samodzielnych, twórczych poszukiwań

Niestety, ale to prawda co pisze reszta. Grałem z wami albo pamiętam was jeszcze jak wychodziło Jade Dynasty. Już wtedy była dziwna hierarchia. Przewinęliście się przez większość gier, ale bardziej to wygląda jak skakanie z kwiatka na kwiatek a wszędzie czy w każdej grze zostawialiście opinie o sobie. Nie wzięło się to znikąd, że trzeba najpierw ubrać oficerów a później resztę nie mijała chwila a reszta już zrobiła rage quit.
To takie moje 5 groszy, ale nie polecam tej gildii. Po prostu za szybko się wypalacie.

2lajki

Trudno powiedzieć jaki jest powód tego stanu rzeczy, ale to również moja osobista obserwacja, że aktualnie nowe gry są mało angażujące… mniej więcej w pół roku poznaje się cały kontent i skoro producenci nie dodają nowego, to głupio jest tkwić w miejscu… tym bardziej, że powstaje kilka dużych tytułów co roku… nie bierzecie tego pod uwagę, że to może z grą coś jest nie tak, skoro nie umie utrzymać przy sobie gracza?

zadziwiające, że w Albiona gramy już 5 lat… sekcja SW:TOR też miała 5 lat… AIONa również… jak się trafi odpowiednio angażujący tytuł to i ludziom zapału nie braknie, obiecujemy!

Kontynuacji tej dyskusji już nie będzie… nie spodziewałem się, że forum zamieniło się w tak potworne rakowisko… powiem krótko, kto chce się przekonać czy naprawdę jesteśmy aż tak okropni jak Nas byli koledzy obsmarowują niech przyjdzie i przekona się osobiście… w tej elitarnej loży (podobnie jak w każdej innej) będzie tylko 50 miejsc

DO ZOBACZENIA W GRZE!

Nie wiem czemu nazywasz rakowiskiem jeśli piszę się prawdę? Nawet nie zauważyłem, żebyś odwołał się do ubierania swoich kumpli a później reszty graczy czy do innych sytuacji.
Po prostu zdałeś sobie sprawę, że ta gildia ma opinie, jaką ma i uciekasz z podkulonym ogonem.

PS: Myślałem, że jesteś kobietą, bo wygląda na to, że masz damski nick.

3lajki

Szczerze nie wiem czemu tak się nie zgadzam z wami grałem w albiona będąc w ix kohorcie niby były dramy niby były szumy ale szczerze to tworzyły je tylko osoby które szukały korzyści a nie przyjemnie spędzonego czasu haha ja np będąc tam spędzałem super czas czasami wracając po pracy miło było dołączyć do drużyny już aktywnie pk czy dołączając by pofarmić fame nigdy nie zdarzyło mi się jakoś uświadczyć problemu wyżej wymienionego zawsze byłem rozliczany uczciwie ba wszyscy byli tak samo rozliczani a dokładniej to chodzi o czas spędzony na danej aktywności jeżeli byłem 1h a inni 4 no to cóż otrzymałeś mniej proste nie pracujesz nie zarabiasz
Peace
Może się jeszcze gdzieś spotkamy

1lajk

O nie najgorzej xD 9kohorta rak przybywa do świata aeternum.

1lajk

Napiszę krótko. W każdej grze było tak “ooo gość z IX to leje nooba”. XD

3lajki

Cooo ?? że niby “Dużych” “MMORPGÓW” “kilka co roku” ??

1lajk

Yealana jesteś żałosny znowu zrobisz sekcje pograsz chwile zaczniesz się mądrkować gówno osiągniesz. gildia co ma kilkanaście lat a nigdy nic nie osiągnęła w żadnej gierce. Niezła opinia. Kolesiostwo i podpierdalanie wyższym rangą. taka atmosfera

2lajki

wyższym rangą tylko w swoim zakmkniętym kręgu a na 5 rano muszą zapierdalać do biedry towar rozkładać :smiley:

1lajk