[New World] Kompania "Fallen Order" rekrutuje!

ikona_500

Kompania FALLEN ORDER rekrutuje!

Fallen Order to polska kompania w New World nastawiona na PVP (ale nie zamykamy się jedynie na jeden content i nie zabraknie u nas aktywności PVE). Jako kompania postawiliśmy już pierwsze kroki w testach Alpha New World - zapoznaliśmy się z mechaniką gry i wiemy, na czym się najlepiej skupić w rozgrywce aby móc dostać się do czołówki. Możemy się pochwalić zdobyciem miasta w tygodniowym teście gry.

Planujemy na frakcje wybrać MARUDERÓW, ale ta decyzja zostanie podjęta przed startem gry.

Czego oczekujemy?

  • kultury osobistej,
  • 18+,
  • aktywności na naszym serwerze Discord oraz w grze po starcie,
  • chęci współpracy,
  • poczucia humoru,
  • mile widziane również doświadczenie w innych grach MMORPG.

Timery: Zazwyczaj będziemy grali w godzinach wieczornych, czyli od około godziny 18 (bierzemy pod uwagę, że się uczycie i/lub pracujecie).

Podczas Alfa Testów grało nas około 40 osób. Część z nas zna się już trochę bliżej z testów, innych gier lub w realu, więc stanowimy zgraną ekipę i z chęcią przyjmiemy Cię w nasze szeregi.
Oferujemy doświadczenie i wiedzę - swoją i graczy z naszego sojuszu, gdyż większość grała od początków Alfy i razem z nami starała się zdobywać nowe tereny, doświadczając content’u PVP.
Oprócz tego oferujemy luźną atmosferę i dobrą wspólną zabawę.

Krótki film promocyjny naszej kampanii: https://www.youtube.com/watch?v=3L3cVTLxF5A

Wszystkich chętnych aby do nas dołączyć oraz grać z nami podczas nadchodzących Beta Testów i po premierze zapraszamy na naszego Discorda: https://discord.gg/erk9PfT3vW

Ogólnie polecam tych białasów a szczególnie najstarszą gwardię.

Ja bym poleciał ale grają tylko od 18 do 20 i tylko w weekendy i święta. :frowning:

g

Od teraz naszą kompanie można znaleźć także na Facebooku! Dlatego też serdecznie zapraszamy do polubienia i śledzenia fanpage’a naszej kompanii!
Znajdziesz tam aktualności z życia gildii, filmiki ze wspólnych wypraw, informacje, ciekawostki, poradniki do New Worlda i wiele wiele więcej interesujących treści!
Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapraszamy!
Link: https://www.facebook.com/fallen.order.new.world

polecam ):

Na jaki serwer idziecie?

Gramy na serwerze Fae :slight_smile:

Wiadomo już czy wersja finalna będzie znacząco różnić się od Early Acces?

Cześć, jeżeli masz na myśli że tym Early Accessem była Closed Beta to wersja na premierę nie wiadomo jak bardzo będzie się różnić. Na pewno zniknie zdecydowana większość bugów, bo to obiecali. Co do nowej treści, broni - nie wiadomo czy będzie to zaraz po premierze czy może później w jakiejś aktualizacji.

1lajk

Kompania Fallen Order oficjalnie idzie na serwer Abaton. Zapraszamy inne kompanie, również z innych frakcji na ten serwer! :slight_smile:

słaby serwer wybraliście, bedzie pusty po miesiącu

Nie jest to prawda, ale to się dopiero w przyszłości przekonasz :slight_smile:

Cały czas rekrutujemy nowych graczy! :slightly_smiling_face:
Serdecznie zapraszamy do frakcji Maruder na serwerze ABATON (ETA). Jesteśmy nastawieni w głównej mierze na PVP! :crossed_swords:
Zamierzasz przejść z grupą znajomych? Jesteś mniejszą kompanią która ma problem z rozwojem? Jesteś graczem PVP i chcesz uczestniczyć w epickich bitwach na wojnach bądź na opence?
Zapraszamy do nas! Fallen Order Ci to zagwarantuje! :sunglasses:
Zapraszamy na nasz Discord: https://discord.gg/erk9PfT3vW

up