[New World] Kompania "Fallen Order" rekrutuje!

ikona_500

Kompania FALLEN ORDER rekrutuje!

Fallen Order to polska kompania w New World nastawiona na PVP (ale nie zamykamy się jedynie na jeden content i nie zabraknie u nas aktywności PVE). Jako kompania postawiliśmy już pierwsze kroki w testach Alpha New World - zapoznaliśmy się z mechaniką gry i wiemy, na czym się najlepiej skupić w rozgrywce aby móc dostać się do czołówki. Możemy się pochwalić zdobyciem miasta w tygodniowym teście gry.

Planujemy na frakcje wybrać MARUDERÓW, ale ta decyzja zostanie podjęta przed startem gry.

Czego oczekujemy?

  • kultury osobistej,
  • 18+,
  • aktywności na naszym serwerze Discord oraz w grze po starcie,
  • chęci współpracy,
  • poczucia humoru,
  • mile widziane również doświadczenie w innych grach MMORPG.

Timery: Zazwyczaj będziemy grali w godzinach wieczornych, czyli od około godziny 18 (bierzemy pod uwagę, że się uczycie i/lub pracujecie).

Podczas Alfa Testów grało nas około 40 osób. Część z nas zna się już trochę bliżej z testów, innych gier lub w realu, więc stanowimy zgraną ekipę i z chęcią przyjmiemy Cię w nasze szeregi.
Oferujemy doświadczenie i wiedzę - swoją i graczy z naszego sojuszu, gdyż większość grała od początków Alfy i razem z nami starała się zdobywać nowe tereny, doświadczając content’u PVP.
Oprócz tego oferujemy luźną atmosferę i dobrą wspólną zabawę.

Krótki film promocyjny naszej kampanii: https://www.youtube.com/watch?v=3L3cVTLxF5A

Wszystkich chętnych aby do nas dołączyć oraz grać z nami podczas nadchodzących Beta Testów i po premierze zapraszamy na naszego Discorda: https://discord.gg/erk9PfT3vW

Ogólnie polecam tych białasów a szczególnie najstarszą gwardię.

Ja bym poleciał ale grają tylko od 18 do 20 i tylko w weekendy i święta. :frowning:

g

Od teraz naszą kompanie można znaleźć także na Facebooku! Dlatego też serdecznie zapraszamy do polubienia i śledzenia fanpage’a naszej kompanii!
Znajdziesz tam aktualności z życia gildii, filmiki ze wspólnych wypraw, informacje, ciekawostki, poradniki do New Worlda i wiele wiele więcej interesujących treści!
Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapraszamy!
Link: https://www.facebook.com/fallen.order.new.world

polecam ):

Na jaki serwer idziecie?

Gramy na serwerze Fae :slight_smile:

up

up

up

up