New World poszukuje kompanow

Siemka szukam jakis osob do party które by chciały robic kontent w gierce bez zadnej duzej gildi tylko na luzie granie, bez zadnego poscigu oraz bez jakiegos ustalania kiedy gramy itd. Szukam ludzi ktorzy by chcieli robic po premierze legendarne bronie, wylomy itd.

Cześć,
Premiera za 2 miesiące? (czy da się coś wcześniej pograć i nie stracić wszystkiego w dniu premiery?)
Jeśli tak to ja wstępnie się piszę.

premiera jest 25 Sierpnia a beta jest 23 lipca dla tych co kupili preorder ale niestety po becie masz wipe konta wiec na premiere na nowo

1lajk

Cześć.
Nie dawno kupiłem NW na steamie, ale cierpliwość nie jest mocną moją stroną i kupiłem dzisiaj Alpe. Chciałbym z kimś pograć czy porozmawiać, ale nie mam z kim. Znalazłem różne serwery na discordzie, ale większość to chce być w TOP i try-hardować. Jeśli chcesz pograć to napisz do mnie :slight_smile:

Gdzie kupiłeś klucz?

Przypomnij się z tym postem w sierpniu kiedy ludzie będą mieli dostęp do gry. Nie jesteśmy na tyle głupi żeby wspierać kota w worku (czyt. alphe)

Lepiej szybciej zbierać ekipę i tez niektórzy grają w alfę wiec warto spytać a post nieaktualny bo już znalazłem ekipę

Czy mógłbym dołączyć do ekipy, gdzie dołączyłeś?