New world rekrutacja do klanu

Ja się zastawamiam tylko martwi mnie wpis, że możesz być na serwie ponad 1000 graczy jednocześnie. Czyli co tak mało ludzi online max możesz być na serwie? Czyli to gra na zasadzie Ark czyli survival czy jednak to zwykłe mmo z questami, levelami itd.

trzeba by było zapytać kogoś kto ma dostęp do alfy. Osobiście mam nadzieję, że będzie tak jak w wowie czy gw2, gdzie świat jest podzielony na chanele i gracz będzie mógł się przełączać pomiędzy nimi.

na bete beda testowac 2k a co do tego jak beda serwery dzialac to nie wiadomo

Już na 99% kupuje. Crafting i ogólnie life skille zajebiście wyglądają. Teraz jeszcze jakaś specjalizacja na start jeśli chodzi o bronie i jazda. Myśle o supportowej postaci. No i ja raczej będę dużo craftował. Pewnie się odezwę jeśli chodzi o guild.

kto nie jest pewny to zapraszam na discorda podany wyżej jak zacznie się zamknięta beta to dam wam znać jak gierka wygląda

spoko będę czekał i zapraszam do wspólnej zabawy :slight_smile:

Gdzie zakupiliście gierkę steam czy amazon ? czy bez różnicy

ja osobiście na steam

Ja wczoraj też na steam, bo ten amazon jakiś skopany i nie mogłem kupić. A i dostałem obniżkę o 17 zł taniej przy zakupie powyżej 100zł. I tak preorder za 125 zł.

hej będziesz chciał dołączyć do klanu? jak tak to zapraszam na discord dogadamy szczeguły :slight_smile:

Ja kupię na dniach, gierka może być spoko :slight_smile: się okaże

Jak nie dopadnie mnie skleroza to wbije na disco dzisiaj wieczorem :slight_smile:.

1lajk

gierka bedzie wymiatać ja kupiłem preorder :slight_smile: moze byc mało kontentu na początek ale do gwiazdki powinno być co robić

Większość elementóww tej grze jest jak dla mnie całkiem nowa od craftu po combat. Miejmy nadzieje, że wszystko pójdzie w dobrą stronę. Mi by nawet abonament nie przeszkadzał puki gra będzie rozwijana.

Abonament nawet byłby lepszy moim zdaniem, cena gry obniżona o powiedzmy połowę i abonament 30zł na miesiąc i mamy pewność że gra będzie rozwijana cały czas coś w podobie do ESO, chociaż i tak na pewno będą mikropłatności w NW

OFICIALNY KOMUNIKAT “Podchodzimy do naszej gry z pasją i chcemy dodać więcej funkcji i treści, zanim udostępnimy ją szerszej publiczności. W ramach podziękowań dla naszej społeczności, zapewnimy naszym klientom, którzy zapisali się na wersję Beta i złożyli zamówienie przedpremierowe (oraz testującym wersję Alfa - wielkie dzięki!) wyjątkową możliwość zagrania w pełną wersję New World - w jej obecnym stanie, przez ograniczony czas, począwszy od 25 sierpnia. Wspomniani klienci otrzymają wiadomość e-mail z opisem zasad uczestnictwa. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak my uznacie grę za mającą wiele do zaoferowania i zrozumiecie, dlaczego potrzebujemy dodatkowego czasu na jej udoskonalenie przed premierą.”

Zatem zapraszam do alfy tych co kupili już te grę :slight_smile:

Naiwne wierzenie w cuda. Nie ma obecnie gier MMO, które nie przekładałyby premier “dla dobra graczy”, a tutaj od razu tworzą się gildie. Brawo.

dzisiaj o godzinie 23:00 zaczną się testy obciążeniowe dla new world dlatego ci którzy mają tą grę i dostęp do tych testów to zapraszam do wspólnego poznawania gry! kontakt ze mną na doscordzie :slight_smile:

szkoda ze nie dodales na serwerze amerykańskim tylko…

no niestety