NEW WORLD White Wolves rekrutujemy do klanu na premierę gry 28 września

up

up

up

up

up

up

up

up

up

up

a bierzecie takich co się nie spieszą z progressem ?

oczywiście o ile nie spieszyć z progresem nie oznacza granie 2 dni w tygodniu po 2h
zapraszam na nasz discord na rozmowę :slight_smile:

Wszedłem na chwilę i zastałem bandę umysłowych dzieci liżących się wzajemnie po jajkach. Na pewno nie jest to grupa dla ludzi chcących spędzić czas w miłym towarzystwie.
Dla ludzi dorosłych zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt :).

Pozwól że cię sprostuję wszedłeś do nas zaprosiłem cię do rozmowy to nawet nie wszedłeś porozmawiać po czym zacząłeś pisać toksyczne rzeczy na czacie, co za tym idzie ludziom się to bardzo nie spodobało i dostałeś bana. za tem jak nie znasz umiaru i chcesz trolować ludzi dla zabawy to fakt u nas nie znajdziesz miejsca. może w innej gildii gdzie jest społeczność podobna do twojej osobowości się zaaklimatyzujesz :wink:

hmmm a jak jest dla ciebie bandą dzieci jest społeczność co ma ponad dwadzieścia, trzydzieści lat to powodzenia.

takie głupoty to możesz sobie swoim kolegom wciskać :).
jeżeli poprawianie kogoś kto nawet po polsku pisać nie umie jest toksyczne to faktycznie macie mocną ekipę :). Zobaczymy jak ta reklama dla was zadziała.
Aż screenshoty porobię :smiley:

Nie ma i nie będzie łaski dla toksycznych trolli tyle w temacie, wyrośliśmy już z użerania się z takimi osobami i żegnamy ich banem.

1lajk

I gdzie te screeny bo nie powiem przeglądam wątki na forum i tu taki kwiatek. Skoro nie ma dowodów to ładny trollllll.

up

Leonard zamiast zgłaszania mojego posta napisz JAKIE PVE GWARANTUJESZ

Wybacz nie patrzyłem na komentarze zapraszam na discord wszystko ci powiem ponieważ sporo pisania by było :slight_smile: I nie zgłaszałem posta ktoś musiał zgłosić :slight_smile: