Nie będzie niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił

Widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie!Oczywiście piszę się! Mój email: $P!ERD4L@J@gmail.com
Wulgaryzm. ~PL 

Gdzie tu wulgaryzmy? Jeszcze bym zrozumial warna za spam ale za wulgaryzmy? Smiechlem.

Wprowadzono dzisiaj na serwer update alfa 1.00.00.00 a w nim :

-dodano kowala

-maksymalny poziom 45

-nowe itemki

-dodanie długo wyczekiwanego ,,magicznego proszku''

-wprowadzenie 3-ech klas postaci

-dodanie rankingu postaci

-dodanie skilli do postaci

-dodanie aukcjonera

Serdecznie zapraszamy :}

Słaby troll

Mam dysleksję, dysgrafię, dysortografię i daltonizm. Bardzo chętnie zajmę się grafiką i tekstem (np. questy). Proszę o PMTwój ukochany, VampirX4

Jako osoba niemówiąca z chcęcia podłoże głos do dialogów

Wprowadzono dzisiaj na serwer kolejny update alfa 1.01.01.02 a w nim :

-Itemschop:

/Premium skraca:

-czas walki o połowę
-czas nowych towarów w sklepie o połowę
-czas oczekiwania na zadania o połowę
-zwiększa czas obecności twoich przedmiotów na rynku o 24h

/Magiczny Proszek

Magiczny Proszek służy do ulepszania przedmiotów, nadaje on im magiczne własności.

/Punkty wyprawy

Dodaje dodatkowe 24 punkty wyprawy.

/Zwój Ulepszenia

Zwój ulepszania służy do zabezpieczania przedmiotów przed zniszczeniem u kowala.
/Nowe produkty

Dodaje nowe produkty do sklepu.

- wprowadzenie wojen gildi

- dodanie sponsora

/Możesz tu doładować sobie punkty wyprawy klikając w linki. Za każde kliknięcie otrzymasz 2 punkty wyprawy. Klikać można tylko raz dziennie. Można mieć więcej niż 24 punkty wyprawy.

Dodatkowo poszukiwani :

Moderator gry*/forum

Osoby zajmującej się konkursami (brak mikropłatności w grze , z tego powodu punkty prenium tylko przez konkursy )

Za udział w testach każdy otrzyma konto prenium na 24dni ,10 Kamieni Kowala , 10 Magicznych Proszków , specjalny nick , możliwość stworzenia własnego itemka .

Aha. Myślę że podwyższanie max lvl kiedy nie ma nic innego to nie jest dobry pomysł. Ogólnie zanim zaczniesz dodawać cokolwiek do gry to stwórz jakiś silnik czy cuś :D

Sorry za offtop, ale chcę stworzyć film, żeby pokazać Niemcom, że Polska jest wunderschon krajem.

Tak więc poszukuję:

- reżysera

- aktorów

- sponsorów

- producentów

- sprzętu

Ja oferuję od siebie tytuł i logo na plakaty. Pisać, tylko poważne oferty!!

warn_ico.png
Offtop ~ NS

Ja zgłaszam się do testów.

Wprowadzono dzisiaj na serwer kolejny update alfa 1.02.03.02 a w nim :

- odbugowanie wojen gildi

- nowy panel gildi

- wprowadzono nowy samouczek

- inne niewielkie poprawki

Nadal poszukujemy ludzi !

Odnawiam temat . Dodano nowe forum do gry pod adresem memfia.eu/forum . Poszukujemy grafika który podrasuje juz istniejące itemki ( EQ )

Serio? Wybaczcie, ale muszę wyrazić swoje zdanie. Wprowadzasz do gry itemshop, dobrze zrozumiałem? Poszukiwaniem grafika powinieneś zająć się w pierwszej kolejności, nie na ostatnią chwilę. Nie jestem alfą i omegą, ale widać, że źle się do tego zabierasz. Poza tym jeżeli zamierzasz czerpać korzyści materialne (o ile dobrze rozumiem), to odczep się od tego "loga". Wykorzystujesz obrazki, które tak naprawdę nie są twoje, wiesz prawa autorskie i te sprawy.

Nie IS tylko premium . Premium dostępne jest tylko w konkursach i w jednej lokacji . Było juz zapowiadane , ze w grze ani teraz ani nigdy nie będzie występował żaden sposób płatności . W tej grze prawa autorskie nieistnieja . Tylko skrypt jest autorski . Jest to gra tworzona przez użytkowników tego forum dla graczy .

Chciałem zagrać, ale rejestracja nie działa ://////////////////////////////////////////////////////////////

me too :(

Reje of do czasu OB z vipe .

.......