Niesprawiedliwy ban na 1 dzień

Wiecie co. Zamiast połączyć moje posty to walnął mi ostrzeżenie XDJa próbowałem skasować pierwszy post ale tutaj się nie da, albo nie potrafię. Proszę powiedzcie mi jak się kasuje posty.

Następnym razem użyjesz opcji edytuj, zamiast pisać drugi post. Jeśli mi się zdarza doublepost to z reguły wina serwera i po prostu 2x to samo wyśle to zgłaszam i nie ma problemu, od razu usuwają bez warnów.

tia rozumie 2 posty o czym innym jeden pod drugim może być specjalne, ale 1 zdublowane chyba można ruszyć głową a ktoś może nie wiedzieć/widzieć co się porobiło, z resztą takie tematy nie mają sensu bo i tak nic się nie zmieni

Ale ja próbowałem skasować 1 post i połączyć je. Żadnej opcji do kasowania postu nie znalazłem. Ale serio ostrzeżenie za takie coś? Z wami to jest jak z egzaminatorami na prawko. Trafisz na ku*** to i tak kiedy nawet będziesz jechał przepisowo to cie obleje pff. Zamiast pomyśleć i połączyć moje posty to ostrzeżenie...

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ NS

Wtedy zgłaszasz swój własny post i piszesz, że we własnej głupocie popełniłeś błąd etc etc. Jak ja tak robiłem to warna nie dostałem.

Ale ja próbowałem skasować 1 post i połączyć je. Żadnej opcji do kasowania postu nie znalazłem. Ale serio ostrzeżenie za takie coś? Z wami to jest jak z egzaminatorami na prawko. Trafisz na ku*** to i tak kiedy nawet będziesz jechał przepisowo to cie obleje pff. Zamiast pomyśleć i połączyć moje posty to ostrzeżenie...

Nie było, nie ma i najprawdopodobniej nie będzie opcji własnego usuwania lub łączenia postów. Było wcześniej pomyśleć i edytować pierwszy niż potem płakać.

Tylko ,że czasem ktoś gdzieś wychodzi się spieszy jest lag i zapoda mu 2 takie same posty, wraca i warn duble post takie coś powinno być naprawiane z automatu, inaczej jak ktoś wali post typu "grałem w to ciekawa gra" i zaraz pod spodem " gra ktoś dziś o 18" - to są 2 różne sprawy i powinny być inaczej traktowane

Inny problem to brak możliwości skontaktowania się z kimkolwiek, prócz administratora (on zapewne ma gdzieś takie skargi) podczas trwania bana, przecież to nawet wyjaśnić się nie da niczego

Od razu uprzedzę, że akurat za to nigdy nie udało mi się wyłapać warna, w większości przez niezrozumienie mojego sarkazmu leciał warn

Edit:

A ty ciągle z tym zgłaszaniem, jak ktoś nie zauważy dubla po pisze szybko i zmienia temat lub wychodzi gdzieś, to jak ma zgłosić cokolwiek ?

Jak pisałem mi się jeszcze nie zdarzyło dostać warna za dubla bo nie mam internetu z wiaderka, ale wielokrotnie coś pisze i zmieniam temat lub stronę na inna

Śmieszne są za to warny za offtop w offtopie mistrzostwo ! :)

Tylko ,że czasem ktoś gdzieś wychodzi się spieszy jest lag i zapoda mu 2 takie same posty

W przypadku dwóch takich samych postów z powodu laga zgłaszasz to modowi a on jeden usuwa.

Ale wy macie problemy.... jak zwykle modzi są wszystkiemu winni. I dobrze, że jest dużo warnów - może się jakieś kultury wypowiedzi nauczą co poniektórzy. Jest regulamin w miejscu ogólnodostępnym - ja nie widzę tam niejasności i wszystkie moje ostrzeżenia dostałem zasłużenie.

Zawsze można po prostu zrezygnować z udzielania się. Za samo czytanie jeszcze nikt warna nie wyłapał:)

We więzieniach tez sami niewinnie skazani siedzą.

Witam,

od jakiegoś czasu odbywa się bardzo burzliwa dyskusja na temat kwejka, wypowiedziałem się tam, w tonie podobnym, co przedmówcy i dostałem bana na 1 dzień za takie coś:

http://imgur.com/RobKBnA

http://imgur.com/3fJy0gg

http://imgur.com/sYFDLaB

Naprawdę administracjo? Za to słowo dostałem bana?