No level cap, grindy MMO

Silkroad Online, ale masz cap, ale bez bota to i tak do niego raczej byś nie doszedł, dlatego może Ci przypaść do gustu

BDO, polecam

czy w eso nie ma też ma capa bo tam jest też jakiś typ praganu czy mi się wydawało?

ja polecam Tree Of Savior :3

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. Twoje wymagania spełnia Black desert.  Tak jak podpowiedzial Mandrah musisz kupic udzwig+pety ale z udźwigiem zrób to najlepiej wtedy gdy bedziesz pewny klasy, którą wybierzesz do grania. Pety są na całe konto a udźwig niestety na postać. Jak kiedyś stwierdzisz, że zmienisz postać to będzie Cię czekał ponowny wydatek. Ja ostatnio zmieniłam postać na tamera i ten wydatek na mnie czeka pomimo tego, iż wbiłam postaci juz prawie 56lvl bez dodatkowego udźwigu.

Poogladaj poradniki, pytaj, zainteresuj sie grą a pan Zarcu ze swoim p2w niech sie walnie w.... nie powiem co.:)

Serio? 61 lvl tutaj bez wydania ani złotówki po za podstawową wersją gry (kupioną przy premierze). Pety rozdają co chwilę z eventów, pokampisz na AH to też dorwiesz parę. tym bardziej jak niedawno rozdawali pokojówki za free - jak ktoś pomyślał to wziął sobie tą do marketu i teraz nawet ze spota nie musi schodzić (te do storage też są dobre, ale w większej ilości, pojedyńcza nic ci nie da, bo co to te 100LT). Udźwig za loyalitki (punkty za dzienne logowanie) starczy na spokojnie, wychodzi tego coś koło 500-600 LT, do tego wierny rumak z nielimitowanym plecakiem na tzw trash itemy (które zbierasz w ilościach hurtowych). I nic więcej nie potrzeba.

No ale gdy mamy pokolenie xd które chce mieć wszystko na już, na teraz, to tak jest, wtedy musisz 200 zł wydać, a nawet bym ryzykował że 300 :). Ale miejcie tylko wtedy na uwadze że levele powyżej pewnego pułapu idą w takim tempie że osoby które grindują codziennie po 4-5h w 6 miesięcy wbiły jeden level. Yup, więc przy spokojnej grze masz z 8 miesięcy zabawy roboty :P. A teraz przypatrz się komentarzom osób które narzekają że z marketu nie dostali ani jednego peta. Dopytujesz się ich co i jak, to odpowiadają że chyba ze 100 petów licytowali. Pytasz się przez ile - odpowiadają że przez pół tygodnia. Wtedy nic tylko śmiech na sali - panie i panowie, nie ta skala xD. Gra jest czasochłonna - im prędzej ludzie to zrozumieją tym prędzej zaczną się bawić. Albo w sumie niech zostanie jak jest, przynajmniej sobie zarobią :)

Proszę pokazać gdzie w black dsesrt jest azjatycki kilimat czy są jakieś miasta które nawiązują do Chin lub Japonii albo innego kraju bo mam tą grę i tam nie widziałem żadnego takiego miasta, na razie jest zachodnia Europa z czasów średniowiecza i Arabia oraz zabudowa z lord of the rings jeśli chodzi o elfy. Co do klas postaci to jest azjatycko aż za bardzo.

Może świat jest bardziej europejski, ale klasy i styl walki bardzo bardzo azjatycki.

Black desert nie ma capa ale dopiero jedna osoba na świecie wibiła 63 news był o tym na portalu jest dziwczyna z korei tak że jest ten hard cap.

https://www.invenglobal.com/articles/3643/interview-with-witchelahng-the-first-level-63-in-black-desert-online

Zdecydowanie Black Desert, to jest grindownik mmo współczesnych czasów. Tylko należy pamiętać że skala czasu aby osiągnąć coś w tej grze to nie dni ani tygodnie tylko miesiące. Nie kupisz sobie przewagi w sklepie za walutę premium. Przedmioty ze sklepu mają za zadanie uprzyjemnienie sobie rozgrywki w postaci malutkiego bonusa do xp który po pownym pułapie nie ma najmniejszego znaczenia, udźwigu oraz petów przyspieszających lootowanie. Dla wielu osób ręczne lootowanie TON dropu może być upierdliwe na dłuższą metę więc tak czy siak trzeba się nastawić na kupno tych petów i ewentualnie udźwigu jeżeli komuś brakuje cierpliwości w uzbieraniu Loyality points.

Mój staż chociaż długi, ostatnio nie mogę grać w MMO więcej niż pare godzin- tak jest od jakiś 10 lat- bo gry lądują w śmietniku, dlatego że nic w nich przyjemnego nie ondajduję.

Kiedyś grałem dużo w Rappelz, 12sky, 12sky 2, MU online i tibie. W sensie średnio po 1,5 roku w każdą z tych gier- tibia wyjątkowo towarzyszy mi od lat dziecięcych i wracam do niej na miesiąc-dwa raz na jakiś czas.

Najprościej będzie chyba jeżeli opisze czego szukam listą cech- oczywiście nie muszą się wszystkie zawierać ale im więcej tym lepiej:

  • Brak ograniczenia poziomu
  • Dużo grindowania, bicie mobków grupami
  • Klasy magiczne
  • System unikalności przedmitów (unique, rare, very rare...)
  • Klimat dalekiego wschodu
  • System chowańców - petów
  • Klimat gier z lat 2005+ ~ (rozgrywka przede wszystkim)

Nie ma znaczenia czy F2P czy P2P. Chce zmarnować trochę czasu w najbliższych tygodniach i sobie potrzebuje jakiegoś wciągającego tytułu :) Chodzi o coś właśnie w stylu Rappelza, 12sky i MU jeżeli takie coś istnieje. Już nawet ten zaj***y Metin2 był lepszy od tych nowych dungenówek i takich samych RPG eh...

Z góry dzięki, miłęgo wieczoru !