Nostale - od 0

@Up mam to samo ;/ Popatrzę na Torrenty czy nie ma jakiś wersji sprzed game faila ;d Jak coś wyczaję to dam link na PW tylko mi przypomnij

@EDIT Na haszkod.pl Jest jakiś download jeżeli chcesz go sprawdzić sam to mogę dać ci Hashcode bo mam tam konto :)

Witam.Szukam graczy chętnych na pogranie w nostale.Będziemy grali na świecie Finesia.Jeżeli jest ktoś chętny to niech pisze w poście.Ip TS 3 podam na pw.

elearaldreje mój skype zgadajmy się tam :)

W ile teraz na luzie wbija się 2 sp?

Ja umiałem w 1-2 dni wbić 2 sp. Tak,że powiedzmy tydzień.

Bez ancek i wydawania kasy w 2 dni sp2? To ile Ty siedziałeś żeby joba wbić?

Grałem w Nostale kilka lat,jezeli nastawiacie sie na gre w party bez spiny i poznawanie tej gry to spoko,grajcie.Jest tylko jedno ale..Item Shop.Jesli myslisz powaznie nad pvp to miej przygotowane kilka tyś. złotych :) lub kilka lat na zdobycie tego co gracze $$$.

pewnie masz racje ale zawsze można sobie urzadzać Pvp Gildi :)

https://onedrive.live.com/?cid=E756F68E1189B413&id=e756f68e1189b413%21105 łapcie torrenta ode mnie, bez gf live. I jeszcze taka rada ode mnie, jak już macie zamiar grać to tylko na serwerze 1(Avalon) bo na innych wieje pustką i będzie jeszcze gorzej :)

Tsubaki widzę ,że mało siedziałeś w tej grze. Kiedyś żeby dobić te 2 sp trzeba było siedzieć i bić tą jobę na grochach teraz, wraz z wbiciem 46 lvl masz 35 jobke i no problemo. Ale trzeba pamiętać ,że jak zakończasz zadanie to należy zejść z 1 sp aby jobka nie wbiła na nią tylko na norma.

nie wiem czemu ale torrenty mi wgl nie dzialaja czy ktos mogl by mi instalke na gg wyslac czy cos bym byl wdzieczny

EDIT znalazlem starego klienta wszystko dziala to co z ta ekipa gdzie gramy i wgl :)

Ja też dostałem już link i działa :) Napiszcie na PW to pozapraszam jak już na avalonie . Mam 3 postacie tam ale mogę jakąś usunąć aby od zera wbijać -tylko muszę wiedzieć ,że wy też będziecie :)

Mhmm

Więc chcecie grać na avalonie ?

Spx nic przeciwko temu nie mam.

Jeżeli można podać ip ts tu to chętnie podam ponieważ nie chce mi się do każdego wysyłać a regulaminu nie czytałem.

Więc napiszcie mi czy można podać tu to wtedy z edytuje pierwszy post i podam ip tam.

Jak ktoś ma linka jeszcze do instalki to chętnie bym przygarnał ;)

Umh a w nostale nie jest tak że nie da się zmienić wyglądu postaci jak ma się na sobie tę kartę postaci?

Umh a w nostale nie jest tak że nie da się zmienić wyglądu postaci jak ma się na sobie tę kartę postaci?

O co dokładnie ci chodzi ?

No że jak masz 2 sp np mag ognia czy jakoś tak to już wyglądu nie zmienisz, tylko poszukiwacz przygód może mieć zmieniony wygląd.

Ale wygląd wybierasz tylko na początku . SP można ściągnąć albo samo zejdzie jak zużyjesz wszystkie punkty które się odnawiają o 5 nad ranem -_- . W mieście startowym i paru innych miejscach możesz kupić farby do włosów lub prosto z NosMarketu ( IS ) za prawdziwą kasę fryzury , outfity , czy inne bajery kosmetyczne ;d

Nie możesz w żaden sposób zmienić wyglądu karty specjalisty, ale możesz zakładać różne ubrania które widać wtedy kiedy nie masz założonej żadnej karty specjalisty tzn. na twojej normalnej profesji: łuk, mag, wojownik.

Dobra co do tematu kto by chciał grać na Avalonie i kiedy możecie czas na granie.

Jeszcze jedno małe pytanko jak byście grali to jaką klasą ? :D

juz wszystko dziala ja gram aktualnie mam 5 lvl na serwerze avalon pasuje jakis ts jak cos moge zalatwic tsa pokoj tylko na chwile obecna nie mam mikro