Nostale Vendetta?

Witam po dwóch miesiącach grania na Nostale PL rezygnuję i choć gra sama w sobie jest super. Jest wręcz idealna ten system profesji, SP itp jest mega, ale… No właśnie, w tej grze bez wydania kupy kasy nie ma opcji zarobić na cokolwiek wartościowego. Ceny są wręcz absurdalne co psuje całą zabawę z gry. Jedyny sensowny zarobek mają high lvle którzy wyexpią sobie pare postaci i na multikliencie (wbudowanym przez gameforge xD) robią rajdy. Przechodząc do sedna, jak wygląda sytuacja na serwerze vendetta (jest to chyba priv o ile się nie mylę) jak tam z populacją, cenami no i najważniejszą rzeczą czy są resety serwera bo jeśli tak to dla mnie odpada :confused: Także mam prośbę jeśli ktoś gra mógłby napisać parę słów o serwerze :wink:
Z góry dzięki pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o IS na vendecie to nie ma tam nic poza podstawowymi pudłami i perłami.
Nie ma żadnych resetów natomiast zarobek jest głównie z raidów a te sa aktywnie robione codziennie począwszy od Cuby aż po te najnowsze ( z racji systemu “Trophy”)
Gra na serwerze zaczyna sie od “tutorialu” do 85 lvl bo taki otrzymasz po zrobieniu pierwszego aktu.
Ogólnie polecam spędziłem tam mase czasu serwer jest Globalny ale jest mase polskich gildi.
No i sam balans na serwerze stoi kilka poziomów wyżej od wersji GF ;D

Wielkie dzięki za odpowiedź. :slight_smile: Nigdy nie byłem przekonany do serwerów prywatnych zawsze wybierałem te hmmm jak to nazwać ‘oryginalne’ ale niestety to co się dzieje na serwerze od GF jest tragiczne xD Także niedługo jakoś raczej spróbuję :wink:

Jeżeli chodzi o vendetta nostale to jest pod względem populacji jak i jakości dużo bardziej stabilny jak global

A jaki jest adres tej vendetty? Może nawet spróbuję grać…
Brakuje mi czasów gdzie z ziomkami farmiliśmy BTS i crisosy itd.

vendettagn googlnij sobie ;D nwm czy można tu podawać linki do privów

Coś się zmieniło w kwestii postaci?
Nadal są w sumie 3 główne klasy i 200 sp/podklas?
Jaki tam jest xp ratio?
Czym najlepiej grać?:stuck_out_tongue:
Nadal morale to jest największy badziew i zepsucie tej gry?

Zmiany naszły w kartach SP Mistrza Sztuk Walki na PL dalej nic z tym nie zrobiono , teraz 4 klasy Woj , Łucznik , Mag i najnowsza MistrzSztuk walki .
x20 Exp
x10 Fame
x5 Gold
x10 Fairy Exp
x3 Pet/Partner Exp
Custom Drop System
Aktualnie najlepszy łucznik i mag
tak morale i inne buffy w ML to element który wciąż psuje zabawę na glacy.
Względem PL-a wersji to tu niebo a ziemia naprawdę wiele funkcji lepiej zrobione przerobione i systemów .

Przyznam podoba mi się dropienie itd.
Wbiłem z 25 poziom magiem. :stuck_out_tongue:
Patrząc na exp to wydaje mi się, że mogę sobie odpuścić kompletnie trening JC bo po prostu sam wpadnie przy expieniu.
Troszkę się gubię przy interfejsie… W głowie nadal widzę stary gameforgowski interface z globala.
Jedyne co mnie boli to fakt, że nie mogę sobie kupić jakiś podstawowych śmieci bo zablokowane do 83 lvl-u…

Witam! Zaczołem właśnie wczoraj na tym privku grać i teraz moje małe pytanko jest jakaś Polska gildia , która przyjmie nową osóbkę w świecie NoStale ??

Parę jest na głośniku piszą wystarczy co jakiś czas zerknąć na czat i napisać do ogłaszającego :slightly_smiling_face: