Nowi gracze - seria pytań

Moja prośba od ESO została rozpatrzona niestety, negatywnie, nie mogą przenieść nic z serwera na serwer.

Jakie ESO ? wtf piszesz w dziale BDO ....

A jeśli mogę prosić o pomoc z twojej strony jeszcze raz, jak dokładnie napisać do supporta na forum ESO, bo nie bardzo wiem w jakim dziale, tam jest do wybrania i ja teraz nie bardzo wiem. Oczywiście z góry dziękuje za pomoc z waszej strony.

https://help.ea.com/en/star-wars-the-old-republic/star-wars-the-old-republic/?platform=pc

Szukaj w odległej Galaktyce XD

Witam. Gram w bdo od soboty i mam kilka pytań. Gram dark elfem mam 45 lvl AP 111 do 141 grunil set hełm i armor +14, main weapon na pri i niestety nie jest to yuria a jakaś broń na "r" (Przepraszam nie pamiętam, a nie mam dostępu do kompa aktualnie).

1. Czy jeżeli przekoloruje broń armor czy inne eq z zielonego na niebieski to czy zostanie dany + tej broni?

2. Gdzie najlepiej epic aby zdobywać też potrzebne eq?

3. W co inwestować w eq w pierwszej kolejnosci?

Z góry dziękuję za odpowiedz, jak będę w domu tam ss eq ;)

1. Tak zostaje +. Zmieniają Ci się tylko bonusy.

2. W ostatnim update dodali możliwość sprawdzenia w jakim miejscu można wydropic jakie itemy. Wciśnij esc podczas gry. Powinno byc coś typu "item drop". Nie pamiętam już.

3. Main>awk>armor>biżu

Nie grałem od dawna. Jak rozumiem nic się nie zmieniło w kwestii broni i dalej Liverto jest jedną z lepszych opcji? Bo mam na +12 na najmocniejszej postaci (53 kunoichi) i się zastanawiam, ale chyba nic takiego nie dodali, co by było wiele więcej warte, by nie warto było cisnąć dalej?

Jak kupować popularne przedmioty na marketplace? Mam na myśli takie, co szybko znikają, jak memory fragment czy właśnie mieupgradowany miecz Liverto do przywrócenia max wytrzymałości.

Hej jako nowy gracz szukajacy wrazen mam pytanie czy w Bdo wystepuja jakies wojny gilding albo walki o zamek itp.

Są dwa rodzaje wojen. O node’y(te wojny są zazwyczaj na małą skalę) oraz Conquest wars, czyli wojny o podbicie określonego terytorium. Conquest wars potrafią mieć naprawdę dużą skalę. Polecam obejrzeć parę filmików z wojen Sovereign.

Mam pytanie odnośnie awakening , gram valkirye , czy po przebudzeniu muszę korzystać z lancy ? Wolałbym jednak zostać przy mieczu , a to jedyna klasa która w miarę mi się podoba .

Witam. Właśnie kupiłem BDO. Wcześniej przetestowałem sobie wizarda warriora oraz muse.
No i z tych trzech klas najlepiej podobała mi się gra musą.
Pytanie czy to dobry wybór? Ogólnie uważam, że nie jest nudna, dotarłem klasami do 20 poziomu.
Który serwer wybrać do grania bym mógł znaleźć więcej polskich gildii?

Jak z farmieniem u Musy jest? Oraz pytam o awakeningu czy Musa nadal nie traci na mocy? jeśli mam być szczery podoba mi się gra Glavia(jak za starych czasów w Silkroadzie)

Serwer jest “jeden” a to co widać na liście to jedynie jego kanały,które nie mają wpływu na ilość gildii.
Co do wyboru klasy - jeżeli podoba Ci się gra Musa to graj nim.Nie zmuszaj się do grania klasami, które są “trendy” bo możesz szybko się znudzić/zniechęcić.Co do farmienia to głównym wyznacznikiem szybkości/jakości czyszczenia jest Twoje AP , umiejętność używania skilli oraz dobór odpowiedniej rotacji. Jedna klasa czyści wolniej a inna szybciej ale przecież to nie wyścigi :wink:
BTW: jeżeli masz 21+ lat, używasz Discorda i szukasz gildii typowo casual to pw :wink:

Mam mały problem gdyż jak połowię ryby i chcę je sprzedać nigdzie nie mogę je sprzedać jedynie co mogę zrobić to suszenie i sprzedawanie. Bardzo proszę o pomoc.

Gorny prawy rog - lupa - wyszukaj trade manager i u niego sprzedaj.

należy jeszcze dodać żebyś łowił w miejscu gdzie masz node kupionego a sprzedawał ryby w jak najdalszym miejscu z połączonych nodów

BDO jest inne niż to, w co do tej pory grałem. Niby coś tam zacząłem kumać, ale sądzę że sporo mi brakuje, żebym mógł stwierdzić, że załapałem sens. Czy ktoś poleci jakiś rzeczowy poradnik? To co udało mi się znaleźć na Youtube jest zazwyczaj chaotyczne i niezrozumiałe. Jeśli jednak komuś chciałoby się tu opisać co i jak, będę wdzięczny:)

Jest wiele rzeczy które można robić wszystko zależy od tego co lubisz i ile masz czasu na grę czy możesz zostawić komputer włączony itd najlepiej znaleźć gildię i pytać pytać i jeszcze raz pytać.

Jak jest tą lhan czy to jest dobra postać pytanie do osób co już grały mają 56 na niej czy tylko zrobić dla nagród
i wrócić do maina.

obecnie jeszcze nie jest znerfiona jak wszystkie inne postacie pod wzgledem cc ale to też nastąpi i pewnie doczekamy się kolejnej “wspanialej” postaci

Witam, a więc i ja dorzu ę od sb parę pytań, mianowicie:

  1. Czy pety i udźwig są przypisane do konta, ponieważ po zrobieniu nowej postaci ma ona na starcie 4 pety włączone?
  2. Zauważyłem że umiejętności mogą być używane po przez kombinacje klawiszy, lub po przez umieszczenie je pod skrotami klawiszowymi, jak ja będę ich używał to jest mój wybór?! Czy część umiejętności TRZEBA używać po przez kombinacje klawiszy?!
  3. Czy można wyłączyć wyświetlanie nazw petów, lub zmienić ich ‘imiona’?
  1. Pety są na całe konto
  2. Tylko niektóre skille się przypisuje od 1 do 9, praktycznie kazdy skill to kombinacja/combo
  3. Nie można zmieniać imienia petow, chyba ze je breedujesz (wymieniasz 2 na 1 dla wyzszego tieru (choć jest to RNG))

Dzięki bardzo za pomoc, trochę się obawiam że nie ogarnę tych combosów, no cóż pogramy, zobaczymy. =)