Nowi wkraczają do GRY!

Troche miernie bo coś support nie odpowiada a wczoraj o 12 napisałem :) Może rzeczywiście napisze do supportu gw2

Klucze zostaną rozdane 25 lipca tj. piątek porażka.

Ej jak napisac do Supportu Gw1 ? Bo jak narazie po dniu support gw1 nie odpisał :X ?

W GW1 z tego co wiem supportu już nie ma. Wszystkie eventy itd odpalają się z automatu :)

No to jak mam zresetowac hasło przy pomocy supportu jak go nie ma ? ;x

Ja chętnie wstąpię do gildii ;)

W końcu support odpisał . Chodziło głównie o to żebym się nie przejmował bo mają sporo spraw ale wkrótce dojdą też do mojej xd Ale zawsze coś :>

Od jakiej części warto zacząć ? Prophecies,Factions czy Eye of the Norh ?

Fc później Gwen by zdobyć jakiś tam hero, i na końcu na spokojnie propa.

kampania Fc jest łatwa i przyjemna więc najlepiej ją na początku zrobić, oferuje też fajne postacie (sin <3). Gwen fabuła fajna, nawiązanie do gw2 i możesz zdobyć hero którzy są bardzo pomocni w grze. No i na końcu prop najdłuższa ale też najlepsza kampania

Zacznę od pierwszej kampani prophercies już nawet trochę pograłem, ale nie mogę się przyzwyczaić do gry jeszcze na razie mnie nie wciąga aczkolwiek z godzinkę można pograć.

Gildia jeszcze istnieje i można razem pograc? Właśnie pomógł mi support i odzyskałem konto ze wszystkimi częściami guild wars (albo 1 brakuje nie pamiętam dokładnie xd ) Także kwestia czasu jak pobiorę gre i możemy razem grac :) Dajcie znac czy jeszcze coś jest na rzeczy ;)

Szukam kogoś chętnego do gry. Posiadam wszystkie kampanie za wyjątkiem Nightfall. Chętni pisać PW.

Szukam kompana do wspólnego grania od początku. Chętni pisać na prywatną wiadamość.

Jak kampania ?

Ktoś gra jeszcze ? :> Ja chętnie wrócę do gry, jak coś to pisać do Rey Mondo :>

Ile w ogóle jest dodatków i gdzie można je dostać wszystkie najlepiej na raz?

Również bym bardzo chętnie zagrał w GW z kimś. Tylko mam pytanie. Aktualnie nie posiadam pudełka z grą ani konta. Czy będą jeszcze jakieś rozdawania kluczyków??

Wszyscy nowi gracze !! Może by tak założyć gildię, gdyż stare nie mają już racji bytu !

Jeżeli ktoś się pisze Pisać do "King Karate Mistrz"