Nowy gracz, ludzie do gry

Balans frakcji nie ma znaczenia Blizz posiada technologie która niweluje ten problem, w końcu większość realmów posiada znaczną przewagę jednej z frakcji.

 

Pytanie z BlizzConu 

Q: How do you keep people attached to their faction instead of switching sides?
A: Play the game you want to play it. The new technologies allow for this.

Wow tego to nie wiedziałem :) Ciekawa sprawa w takim razie. Zawsze gdy się zastanawiałem nad rozpoczęciem gry (a było kilka podejść) to sprawdzałem balans serwerów, a tu taka niespodzianka. Pamiętam że chyba dwa lata temu Blizzard oferował darmowe transfery postaci na inne serwery chyba właśnie z powodu balansu (ale nie jestem pewien, może to z przeludnienia)

Jeszcze chyba w Warlords of Draenor było po staremu. W Legionie to na pewno wprowadzili po prostu mieszają graczy z różnych realmów.

np ja grając na realmie gdzie przewagę ma moja frakcja często spotykam przeciwną ale właśnie oprócz z mojego serwera również z takich realmów, gdzie ona ma przewagę.

Ma to tym bardziej sens ponieważ wprowadzają kolejny dodatek nastawiony na pvp i na pewno to jeszcze ulepszą.

Cześć!

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z WoW.

Jednak jak wiadomo w mmorpg granie samemu szybko się nudzi.

Jest ktoś chętny na wspólne granie?

I jaki serwer proponujecie wybrać. Słyszałem że na Burning Legion gra sporo polaków ale słabo tam z ekonomią.