Nowy gracz

Witam

Jestem nowym graczem, jeżeli chodzi o GW2 szukałem trochę czasu gry która mi się spodoba trafiłem na GW2 gdzie mam około 20 poziomu obecnie Jednak pojawiają się kwestie, których nie ogarniam warto tutaj nadmienić nie mam doświadczenia w grach MMORPG prawie żadnego zazwyczaj FPS dlatego poszukuję kogoś, kto byłby chętny mi wyjaśnić trochę na początku zmiana totalna gierki ze strzelanki na coś gdzie się biega i coś zbiera rodzi kilka pytań itp.

Pozdrawiam

Smialo pisz di mnie czy to tu czy na priv a jak chcesz w grze to Majki. 7241
Tylko ze jak masz konto f2p to masz ograniczenia z konunikacja in game.

Kupiłem oba dodatki już zasadniczo więc z tego, co wiem to wszystko odblokowane, chyba że oprócz dwóch dodatków muszę coś jeszcze kupić albo coś

Nie. I to jest duża zaleta gw2 - kupisz dodatek/dodatki i tyle. Nie ma tu żadnych DLC (jak w ESO gdzie patche to same DLC), ani nie ma abonamentu czy konta premium. A już przy kupnie jednego dodatku nie masz żadnych ograniczeń związanych z f2p.

Nie do konca… W gw2 jest living world ktorych on nie ma. Lws sa za darmo w dniu premiery i chyba do 2 tyg po potem jak sie je chce pozniej wowczas trzeba kupic za gemy/gold z gry.
Najlepiej kupic lws 4 gdzie bedzie dostep do Domain of Istan i tam nafarmic golda za jtory kupi sie reszte lws. Inna opcjabez lws to farma silverwastes metoda RIBA.

@Majki83 ja nie wiem co ty do mnie napisałeś wgl Czaje, że ogarniasz gierkę, ale ja totalnie nie znam nie na tym na razie jestem na etapie robienia questów z serduszek i skrzynki liona okazały się chwilę temu dla mnie odkryciem w C**J hahahah Także no :smiley:

Ok wiec zasiegaj informacji na gw2 wiki. W gw2 co ok 3 miesiace pojawia sie kontynuacja pobocznej linii fabularnej zwanej Living World Season innymi slowy LWS. Obecnie trwa czwarty sezon (w kazdym sezonie jeest kilka epizodow). I teraz jezeli zalogujesz sie w dniu premiery lws lub do 2 tyg po to mozesz miec ten epizod za darmo. Jak nie tomozna kupic je na Trading Post (sklepik w grze zakladka chyba update).
Polecam zakupic lws 4 gdzie odblokuje sie mapa Domain of Istan ktora jest jedna wielka farm mapa - wykonujac meta eventy (na jtore zawsze przychodzi pelno ludzi) i male eventy mozemy zbierac mase itemow ze sprzedazy ktorych zdobywamy gold… Jak dobrze pamietam ok 40g/godzine.
Porada mala dla poczatkujacego - jezeli w grze masz jakis item z ktorym nie wiesz co zrobic wowczas na czacie wpisz /wiki (shift + LPM na itemie co spowoduje wklejenie nazwy itemu do chatu) i enter. Otworzy ci sie w przegladarce gw2 wiki z tym itemem i informacja o nim.

Ooooo dzięki ci piękne no to już coś więcej wiem A tak wgl to tam na tej mapce, o której mówisz Domain of Istan to mogę wejść na poziomie około 20 czy muszę mieć jakiś określony poziom ?

No nie, musisz mieć max level. LWS są płatne, ale oprócz tego masz jeszcze personal story, które zrób koniecznie, będziesz mieć trochę pojęcia o fabule i expa trochę nazbierasz. Personal powinieneś mieć już odblokowane od ok. 10 poziomu.

Ok dzięki zaraz to sobie zobaczę

odcinek jest darmowy dopoty jest najnowszy, czyli od premiery do premiery

Moze tak byc po prostu krazyly takie opinie ale nie probowalem tego.