Nowy komputer do 2500zl

Witam. Potrzebuję pomocy w złożeniu komputera do 2500 zł z systemem, monitorem. Po prostu cały komp. Komp przeznaczony do gier

Ufam tylko im:

Dzięki, ale ja chcę cały zestaw. Monitor, itp. czy mógłbyś jakiś mi złożyć?

monitor, myszka, klawiatura, głośniki?

Za taka kase 2500 jak chcesz system i monitor to polecam zlożyc kompa na Ryzenie 3400g , dac 8 gb ramu w dual channel, kupic windowsa i monitor. Potem mozesz dodac jakas grafike i dołożyc ramu jak bedziesz chcial. Przyszłościowy zestaw.

Mialem taka sama sytuacje, miałem 2500 na kompa, zrobilem taki zestaw ale na 2400g( wtedy nie bylo 3400g, roznica w cenie 60zł ) 2*4gb ramu 3000, ssd i z czasem dokupiłem rx 570 8gb, jestem mega zadowolony.

Faktycznie może można złozyc cos wydajniejszego jednak w tym zestawie bardzo łatwo zrobic upgrade kompa w przyszlosci

Wszystko oprócz myszki. Ja tam się nie znam także bardzo liczę na twoją pomoc…
DOBRA, DOSTANE 500 ZL OD RODZICOW TAKZE ZA 3000 ZESTAWIK MOZE BYC.

2982zł z monitorem,ssd i klawiaturą

https://www.morele.net/komputery/dyski-i-nosniki-danych/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=568125

w zależności od preferencji ludzie pewnie będą podawać różne karty graficzne i procesory, ale ja tam się nigdy na poleceniach purepc nie przejechałem :slight_smile: a tą klawiaturę też mam i jest spoko na start.

PS: zestaw nie zawiera obudowy i montażu

Dzięki.

Zasilacza od Silentium bym nie brał. Zależy od sztuki ale w większości taniocha i padła okropne. Mam na serwisie ich całą stertę z ostatnich dwóch lat. Chłodzenia mają spoko ale obudowy i elektronika to tragedia w jakości wykonania.

Kupować RX 580 w wersji 8 gb to jest totalna glupota i strata hajsu, ta karta graficzna jest za słaba żeby wykorzystać te 8 gb Vramu. W przyszłości prędzej nowsza gra CI na niej nie pójdzie niż wykorzysta te 8gb Vramu. Jak już kupować te Rxy to tylko i wyłącznie celować w najtańszy RX 570 4 gb, różnice między 570-580 czy nawet 590 w tych czasach są bardzo małe, a jak już kupować lepszą grafikę to lepiej dorzucić do GTX 1660 który zjada te wszystkie rxy na śniadanie.

Spoko zestaw, tylko bardzo nie opłacalna płyta główna względem ceny. Jeszcze jakieś pół roku temu można bylo ją dostać za mniej niż 400 zł teraz jest ich mało dlatego taka cena ponieważ wyszły nowsze wersję “MAX” bardziej kompatybilne z nowszymi Ryzenami. Dlatego jak już to polecam MSI B450-A PRO Max, która można dostać w cenie około 400 zł.

Złóżcie mi kompa do 3000 z obudową, chłodzeniem, monitorem, systemem. Bo ja tam się nie znam. Bardzo proszę, ogólnie cały zestaw.

Polecam PCLab Forum od takich pytań. Lecz na szybko coś złożyłem na Xkomie. https://www.x-kom.pl/lista/o3xqyc55w Dodam, że nie sugeruj się płacą która wychodzi ponad 3500 zł ponieważ tak na serio płacisz 3063zł, dostajesz po prostu jakieś gratisy warte 500 zł, game pass do Xboxa itp. Jeśli chodzi o windowsa to najlepiej kupic osobno przez neta, idzie znaleźć nawet za stówkę z hakiem. W tej Cenie ciężko o coś lepszego, moim zdaniem warto wydać te około 3200zł~ razem z systemem. Ewentualnie możesz pokusić się o jakiś tańszy monitor czy też wymienic tego Be queieta na jakiś tańszy lecz podobnie dobry zasilacz od Silentium aby zejść do tych 3k~.