[NOWY SERWER METIN2] GROMO.PL (klasyk)

Witajcie, stworzyliśmy serwer do gry metin2 w klasycznym stylu rodem z 2010 roku. Start odbył się 08.11.2019 o godzinie 18:00. Projekt stabilny pod pod każdym względem, dziennie przewija się do 2000 graczy online.

.edit
Do końca grudnie aktywny jest event świąteczny, w tym bonus dla nowo zarejestrowanych kont - Pieczęć Renifera na start, którym można jeździć i atakować.


cała prezentacja na stronie: https://gromo.pl/

f5

gra ktoś na tym serwerze ? :smiley: Warto zaczynac czy padnie za 2 miesiace?

W sumie to polecam PLa jeśli ktoś ma teraz zaczynać :wink:

Pl? Przeciez na plu same boty i martwy

Boty? Chyba w m1 i m2 :smiley: Swoją drogą na privach też są boty :wink:
A martwy nie jest bo ludzi gra masa :wink: Po co ściemniać, wystarczy się zalogować do czerwonych czy niebieskich na handlowy kanał.
Teraz jest sporo eventów, jak przyciśniesz do świąt to bardzo dużo ogarniesz. Chyba, że jarają was serwery co stoją do 2 lat i chcecie marnować czas no to śmiało :stuck_out_tongue:

zadałem pytanie odnosnie priva a nie pla. Nie mam zamiaru grac 5 lat wiec jesli chce pograc 1-2 mieasice to wole dobic ten 100lvl na priwie i robic wiecej rzeczy niz przez 2 miesiace bic metiny w m2

Skoro Twoim zdaniem gra teraz na początku polega na laniu 2 miesiące metinów m2 to ok :smiley: Idź na Pangeje czy inne Valiumy, zrobisz kontent w 2 miesiące to prawie mniej więcej po takim czasie się znudzi ^^

Prosze fanów pla o niewypowiadaniu sie pod tym postem :smiley:

Do końca grudnia trwa rozbudowany event świąteczny!

zbliża się największa jak dotąd aktualizacja, która wzniesie serwer na wyższy poziom