O grach MMORPG

W tym problem że gram w BDO od początku i wiem co mówię chyba sam w nią nie grasz lub za mało grasz lub nie chcesz gry poznać ale to co pisze jest prawdą powiedz mi że to jest balans
Naku… grind kilkaset godzin robisz 300ap zakładasz kutuma pod pve masz 288ap i robisz na spocie ze skrolem 4k trashu na godzine gdzie idzie ci taki Warek Wizard Sorc i na 250/270 ap kutum robi prawie 8k trashu
Następnie gruby portfel gdzie kupujesz Outfity i na tydzien masz 10miliardow (jak nie więcej) jak to nie jest p2w to nie wiem

PS
Zanim komuś chcesz wytykać bełkot sam się zapoznaj z tematem a typowy Polaczek jak nie ma się do czego przyczepić to do przecinków się dowali lub pisowni bo sam nie ma żadnych sensowny argumentów do przedstawienia

Ale ty też nie zapoznałeś się z tematem, bo wtedy byś wiedział że wizard/witch są okej TYLKO do grindu mobów padających na 1 cios. O nie, gra niezbalansowana bo magowie z aoe najlepiej czyszczą słabe mobki, skandal! I o zgrozo, są też klasy które błyszczą im mobki są twardsze - musa, maehwa, mystic. A w to już na pewno mi nie uwierzysz - są też klasy które pve mają słabe ale mają zabójcze pvp tak jak kunoichi/ninja/tamer. Kto to widział by każda klasa specjalizowała się w czymś innym…

Heh. A ja głupi zastanawiałem się kiedyś czemu ostatnio w grach albo nie ma klas (i wszyscy biegają w tym samym secie używając tych samych 2 skilli), albo są klasy które niczym się od siebie nie różnią, bo broń boże jakaś klasa by leczyła innych odrobinę lepiej…

1lajk

A o bandzie grieferów to już nie wspominając teraz w bdo się takich namnożyło!