Ohayo!

SKOŃCZCIE SIĘ KŁÓCIĆ!

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

Witaj bracie bardzo mi miło ,masz niesamowity dar oceniania ludzi po jednym poście, wbrew twoim pozorom mam życie towarzyskie, nie siedzę 12 godzin na kompie pominę to że 4 razy w tygodniu biegam widocznie sam nie masz życia po za Pecetem, no ale widocznie lubisz się na kimś dowartościować, pisać to ja sobie mogę jak chce ważne żebym był rozumiany ,czytam książki nie martw się po za tym dla mnie liczy się kto jest jakim człowiekiem nie ważne czy mądry czy głupi nie oceniam ludzi w ten sposób pochwal się swoimi zainteresowaniami? BHP to pomyłka chodzę po prostu żeby mieć wyższe.

Czytam książki ale nie wiem jak stawiać przecinki.

Czytam internety i tutaj różnie stawiają^^

Aby to nie był off-top, jak można iść na studia tylko po to by mieć wyższe?

A kierunek mieć w d*pie?

Czytam internety i tutaj różnie stawiają^^Aby to nie był off-top, jak można iść na studia tylko po to by mieć wyższe?A kierunek mieć w d*pie? j

Witaj po prostu w połowie studiów stwierdziłem ze to nie jest zawód dla mnie jak większość osób na moim roku.

Czytam internety i tutaj różnie stawiają^^

Przecinek, później spacja, a nie na odwrót.

Nie wstawiamy spacji przed: kropką, przecinkiem, średnikiem, znakiem zapytania, wykrzyknikiem, dwukropkiem, wielokropkiem, nawiasem oraz cudzysłowiem zamykającym.

Cześć. Miłego pobytu na forum. Trolami i magistrami od ortografii się nie przejmuj, wzbogacają konwersacje i przy okazji śmiesznie jest :D

Cześć. Miłego pobytu na forum. Trolami i magistrami od ortografii się nie przejmuj, wzbogacają konwersacje i przy okazji śmiesznie jest

:D

Tak. Zawsze to robiłem. Bo czemu by tego nie robić?

Juz ci mowie czemu to robisz ^^ jestes popychadlem cale zycie tobie wytykano wady ,prawdobodobnie rodzenstwo lub rowiesnicy dlatego teraz anonimowo w sieci wyzywasz sie na innych bo wiez ze tutaj nikt ci w morde nie da ^^ psychologia nudna dziedzina ale daje satysfakcje zaglebienia sie w takiego pajaca i przewrocic jego samocene o 360 stopni ^^

Tak po za tym witam na forum have fun!

:) Hey :)

Nikogo nie oceniam. Skąd ten wniosek? Chyba nie do mnie powinno trafić to skierowanie.Rozumiem to przecież. [ błąd - brak przecinka + ale z małej litery ] Ale nie czuję się zobowiązany aby być miły dla każdego. Jeżeli rejestruje się na forum i chce brać udział w dyskusjach, nie zabraniam mu tego - [ myślnik? serio? powinien być przecinek poza tym powtórzenie zrobiłeś ] ale było by na prawdę miło z jego strony, gdyby tak jego posty były na [ ]wysokim poziomie [ ] pod względem estetyki. Czy to jest na prawdę tak niesamowicie trudna rzecz? [ zdania nie rozpoczyna się tą literą ] A jeżeli potrafi go zniechęcić tak skrajnie minimalny wymóg, to na prawdę... cóż, nie mnie oceniać przecież.Nie muszę znać jego wersji, powód znam. Lenistwo. Może mieć dysgrafię, dysleksję i co ino - ale jest wieeele narzędzi, które pozwalają korygować błędy do takiego stopnia, że nie są one widoczne i nie przeszkadzają w czasie czytania. Słowniki masz wszędzie, za darmo. A nawet strony do poprawnego stawiania przecinków. Trzeba chcieć. Spędzanie wolnego czasu =/= Zainteresowanie. To tak jakbym się interesował bieganiem, bo chcę schudnąć. No litości. Zainteresowanie to albo poszerzanie wiedzy w jakimś temacie, albo szkolenie w danej dyscyplinie. Nie wiem, ćwiczenie Taekwondo, czy uwielbienie militariami. Zaznajom się, co oznacza słowo 'analogicznie'.Nie będę wymieiał swoich wad, bo nie ma takiej potrzeby.ps. tymczasem, zachęcam aby nie robić więcej offtopu. Zlitujcie się.A co do tematu, tak swoją drogą. To czemu akurat BHP? Co w tym takiego, że cię to pociągnęło?(Pha, unik)

Gościu... Byłeś kiedyś redaktorem na mojej stronie (tak wiem - będziesz teraz opisywał jakie te moje strony są przeza*ebiste) i wcale nie byłeś jakiś profesjonalny. Wręcz przeciwnie Twoje teksty równały się z tymi na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (nie mówię, iż na poziomie podstawówki, bo rzeczywiście coś tam potrafiłeś). Tak czy siak napier*alasz błędy jak nie wiem co, a wytykasz je innym. Takie prawo mają jedynie profesjonalni humaniści pierwszej klasy, którzy rzeczywiście piszą 'lekkim piórem', estetycznie, poprawnie językowo i bezbłędnie. Jesteś niemal śmieszny, robisz z siebie błazna. Pogratulować jedynie adminom za przyjęcie Cię na stanowisko moderacyjne. Też mi coś. Naucz się pisać, a skoro wspomniałeś o korygowaniu tekstu podkreślonego - czemu zjadłeś literę w słowie "wymieniał"? Kupić Ci większe google? Stać mnie jeszcze. Chętnie zainwestuję.

P.S Naucz się w końcu po tylu latach, że "naprawdę" pisze się razem. Tłukłem Ci to do głowy tyle razy, a ten dalej. Robi się to już nudne... :/

Żeby nie robić off-topu. Witaj kolego z tematu i nie przejmuj się takimi bzdetami, szczególnie tego perfidnego gościa jakim jest Gorky. Od dawien dawna siedzi non toper na kompie, w ogóle nie odchodząc od niego, nie ma kobiety i nudząc się w domu musi się na kimś wyżyć.

Pozdrawiam :]

Witamy na pokładzie,aby twoja żegluga po naszym forum przebiegała spokojnie i bez żadnych sztormów :) Mam nadzieję że forum oraz portal będą dla ciebie jak Ocean Spokojny. Ahoj żeglarzu i pozdrawiam :)

Gościu... Byłeś kiedyś redaktorem na mojej stronie (tak wiem - będziesz teraz opisywał jakie te moje strony są przeza*ebiste) i wcale nie byłeś jakiś profesjonalny. Wręcz przeciwnie Twoje teksty równały się z tymi na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (nie mówię, iż na poziomie podstawówki, bo rzeczywiście coś tam potrafiłeś). Tak czy siak napier*alasz błędy jak nie wiem co, a wytykasz je innym. Takie prawo mają jedynie profesjonalni humaniści pierwszej klasy, którzy rzeczywiście piszą 'lekkim piórem', estetycznie, poprawnie językowo i bezbłędnie. Jesteś niemal śmieszny, robisz z siebie błazna. Pogratulować jedynie adminom za przyjęcie Cię na stanowisko moderacyjne. Też mi coś. Naucz się pisać, a skoro wspomniałeś o korygowaniu tekstu podkreślonego - czemu zjadłeś literę w słowie "wymieniał"? Kupić Ci większe google? Stać mnie jeszcze. Chętnie zainwestuję.P.S Naucz się w końcu po tylu latach, że "naprawdę" pisze się razem. Tłukłem Ci to do głowy tyle razy, a ten dalej. Robi się to już nudne... :/Pozdrawiam :]

Nigdy nie byłem redaktorem na żadnej z twoich stron, nie jestem i nie będę, choćbyś mi nawet za to płacił. Co do błędów, faktycznie, powinienem zwracać nieco większą uwagę. Rozleniwiłem się przez te lata ciągłego walenia gruchy, tak bywa.

Pogratulować jedynie adminom za przyjęcie Cię na stanowisko moderacyjne/quote]Primo. Nie jestem moderatorem.Secundo. Ty wytykasz tej administracji ten błąd, że dali mi te prywileje(które mam z ograniczenia silnika forum) a sam niejednokrotnie oferowałeś mi posady. Zuch chłopak!ps. z tym "naprawdę", to nie wiem. Gdzieś wyczytałem że pisze się osobno i tak mi zostało. Uruchomiłem MegaGoogle i sprawdziłem, że pisze się "naprawdę", plus dla ciebie.

Witaj! Nie przejmuj się forumową pseudointeligencją :)

Nigdy nie byłem redaktorem na żadnej z twoich stron, nie jestem i nie będę, choćbyś mi nawet za to płacił. Co do błędów, faktycznie, powinienem zwracać nieco większą uwagę. Rozleniwiłem się przez te lata ciągłego walenia gruchy, tak bywa.Pogratulować jedynie adminom za przyjęcie Cię na stanowisko moderacyjne/quote]Primo. Nie jestem moderatorem.Secundo. Ty wytykasz tej administracji ten błąd, że dali mi te prywileje(które mam z ograniczenia silnika forum) a sam niejednokrotnie oferowałeś mi posady. Zuch chłopak!ps. z tym "naprawdę", to nie wiem. Gdzieś wyczytałem że pisze się osobno i tak mi zostało. Uruchomiłem MegaGoogle i sprawdziłem, że pisze się "naprawdę", plus dla ciebie.Owszem byłeś redaktorem naczelnym MGTAC.EU. Napisałeś jeden tekst, po czym miałeś głęboko w d*pie dalszy los tego projektu. Odszedłeś i poszedłeś sobie na GOTHIC RP. Znalazłem Cię tam, po czym napisałem do Ciebie. Kolejno przeprosiłeś mnie, że odszedłeś bez słowa. Stwierdziłeś, iż nie miałeś czasu na to.Oferowałem Ci posady, bo kiedyś uważałem Cię za inną osobę. Tymczasem tutaj na tej stronie, okazałeś się być perfidnym i Bóg wie kim jeszcze człowiekiem. Gardzę Twoją osobą, dlatego tak napisałem.
 Offtop ~ NS 

Gorky jaki nerd umysłowy, ale widać ,że trolować to on nie potrafi.

A ,żeby było na temat to Witam Cię ziomeczku w tych skromnych progach, ale uważaj na moderów bo co drugi tutaj dostał tę funkcję po koleżeńsku a nawet dobrze regulaminu nie znają, i łatwo warna wyrwać za nic, bo tak się dowartościowują tutaj i to jest przykre ,że tak obniżają poziom tego forum.

warn_ico.png
Multiacc ~ NS
Owszem byłeś redaktorem naczelnym MGTAC.EU. Napisałeś jeden tekst, po czym miałeś głęboko w d*pie dalszy los tego projektu. Odszedłeś i poszedłeś sobie na GOTHIC RP. Znalazłem Cię tam, po czym napisałem do Ciebie. Kolejno przeprosiłeś mnie, że odszedłeś bez słowa. Stwierdziłeś, iż nie miałeś czasu na to.Oferowałem Ci posady, bo kiedyś uważałem Cię za inną osobę. Tymczasem tutaj na tej stronie, okazałeś się być perfidnym i Bóg wie kim jeszcze człowiekiem. Gardzę Twoją osobą, dlatego tak napisałem.

Czas miałem, chęci zero. I wybacz, pomyliłem MPC i MGTAC. Ale to nie ty dawałeś mi posady, a jakiś tam Patryk bodajże. W sumie to nawet nie wiedziałem, że to ty. A nie odchodziłem bez słowa, cały czas dawałem do zrozumienia w sposób jasny i klarowny, że piszę gdy najdzie mnie wena. A o nią czasami trudno.

I kończmy ten offtop, bo tu zaraz morderator spuści nalot dywanowy a mam już 5 punktów.

ps. wspomnij jeszcze, że na Gothiku chciałeś podburzyć moje zasługi. I prawie by ci się to udało, gdybym nie był takim chytrym gnojkiem.

warn_ico.png
Za całokształt w tym temacie ~ NS
Gorky jaki nerd umysłowy, ale widać ,że trolować to on nie potrafi.A ,żeby było na temat to Witam Cię ziomeczku w tych skromnych progach, ale uważaj na moderów bo co drugi tutaj dostał tę funkcję po koleżeńsku a nawet dobrze regulaminu nie znają, i łatwo warna wyrwać za nic, bo tak się dowartościowują tutaj i to jest przykre ,że tak obniżają poziom tego forum.

co racja to racja, właśnie otrzymałem warna za off top od jednego z nich pomimo tego, że większość postów w tym temacie to off top dzięki Panu Gorkiemu i jakoś nikt z nich zapewne nie dostał ostrzeżenia :]

Gościu... Byłeś kiedyś redaktorem na mojej stronie (tak wiem - będziesz teraz opisywał jakie te moje strony są przeza*ebiste) i wcale nie byłeś jakiś profesjonalny. Wręcz przeciwnie Twoje teksty równały się z tymi na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej (nie mówię, iż na poziomie podstawówki, bo rzeczywiście coś tam potrafiłeś). Tak czy siak napier*alasz błędy jak nie wiem co, a wytykasz je innym. Takie prawo mają jedynie profesjonalni humaniści pierwszej klasy, którzy rzeczywiście piszą 'lekkim piórem', estetycznie, poprawnie językowo i bezbłędnie. Jesteś niemal śmieszny, robisz z siebie błazna. Pogratulować jedynie adminom za przyjęcie Cię na stanowisko moderacyjne. Też mi coś. Naucz się pisać, a skoro wspomniałeś o korygowaniu tekstu podkreślonego - czemu zjadłeś literę w słowie "wymieniał"? Kupić Ci większe google? Stać mnie jeszcze. Chętnie zainwestuję.P.S Naucz się w końcu po tylu latach, że "naprawdę" pisze się razem. Tłukłem Ci to do głowy tyle razy, a ten dalej. Robi się to już nudne... :/Żeby nie robić off-topu. Witaj kolego z tematu i nie przejmuj się takimi bzdetami, szczególnie tego perfidnego gościa jakim jest Gorky. Od dawien dawna siedzi non toper na kompie, w ogóle nie odchodząc od niego, nie ma kobiety i nudząc się w domu musi się na kimś wyżyć.Pozdrawiam :]

Rozmawiałem z nim na skype wyjaśniliśmy sobie wszystko, wbrew pozorom spoko koleś, też nie potrzebnie się kłócę nie po to tu jestem :D stronkę już odwiedzam parę lat i wypadało by się przywitać z ekipą na team speak bywam świetna atmosfera, uważam że jako gracze nie powininśmy się poniżać nawzajem pozdro !

Gorky jaki nerd umysłowy, ale widać ,że trolować to on nie potrafi.A ,żeby było na temat to Witam Cię ziomeczku w tych skromnych progach, ale uważaj na moderów bo co drugi tutaj dostał tę funkcję po koleżeńsku a nawet dobrze regulaminu nie znają, i łatwo warna wyrwać za nic, bo tak się dowartościowują tutaj i to jest przykre ,że tak obniżają poziom tego forum.
 Multiacc ~ NS 

Witaj Bracie !