Osu

witam
zaczynam grać w osu i mam takie pytanie
skąd można pobrać nowe mapy na 1 lub 2 gwiazdki ?
bo na stronie osu jak są jakieś paczki to zazwyczaj na 5+ gwiazdek

Ze strony osu, pobierz sobie paczki bądź na reddicie są ludzie którzy zrobili paczki po 5-20gb.
https://drive.google.com/drive/folders/13VvNppE_QvqFXOKhXG2hvewZU9PojpRh

fajnie że ktoś odpisał ale czytanie ze zrozumieniem
Na stronie usu sa paczki map - ok
tylko tam są na 5+ gwiazdek a ja sie dopiero uczę i chciałem coś na 1-2 gwiazdki

Nie wszystkie paczki posiadają mapy tylko 5+, pobieraj paczki rankingowe i tam na 100% natrafisz na takie mapy, no i tam podałem ci linka do większych paczek gdzie są takie mapki.

Przeglądaj listę piosenek, nie paczki, jak najedziesz na kółka pod autorem to możesz podejrzeć poziom trudności i sobie po prostu pobierasz te co ci się podobają. Jak chcesz mieć więcej opcji wyszukania (gatunek, język, z video/bez itd) to zaloguj się na stronie osu.

Z paczkami może być trudniej, bo jest brany średni poziom graczy, by taka paczka trafiła do jak największego grona - stąd te 5 gwiazdek. Czy znajdziesz coś na mniejsze? Na pewno. Ale nie będzie dużo takich paczek. Moim zdaniem najlepiej próbować szukać swoich ulubionych artystów/piosenek wśród pojedyńczych utworów. Im popularniejszy utwór/artysta tym większa szansa na mniejszy poziom trudności bo i gracze którzy grają na takich mapach zazwyczaj są nowi :stuck_out_tongue:

PS. sam zaczynałem od 2-3 gwiazdek, wcześniejsze dwójki lub jedynki były dla mnie strasznie wolne, aż za wolne xD. Ale cóż, popróbuj, aż sam natrafisz na “swój” poziom. Tylko taka rada : nie zrażaj się do danego poziomu trudności po 1 czy 2 piosenkach. Poziom poziomowi nie równy, są niektóre mapy których do dzisiaj nie umiem zrobić a mają jakimś cudem 3 gwiazdki :stuck_out_tongue:. Tak jak są i dużo trudniejsze mapy które wchodzą mi za pierwszym razem.