(Otoczenie) Czy gra się w ogóle zmienia?

@Hollymae

Mam do Ciebie pytanko. Jakie pingi macie grając na SEA ?

I czy wiesz może kiedy assassin ma wejść na EU ?

@2up

Zacząłem grać na SEA. Gram Assassinem, zamierzam iść pod tego co ma Chakre i summony.

Level: 9

Serwer: Hollywood

Nick: xSzymeXx

btw. Assassin dostaje swagowy kostium.

@Ray

Jak dla mnie to ping jest wcale nie odczuwalny. Oczywiście czasami podskoczy, ale to tylko na chwilkę. Ogólnie to da się grać.

I czy wiesz może kiedy assassin ma wejść na EU ?

Assassin na EU najprawdopodobniej pojawi się we wrześniu, 70 cap zapowiedziany jest na październik, a z 60 cap'u już mało co zostało, DDN hc, który najprawdopodobniej będzie w lipcowym patchu, Jasmine Base, to jest już zapowiedziane na lipiec, oraz False Base, Cash Shopowe dungi na great ancestora (chociaż kto wie czy to w ogóle planują wprowadzić) i Alteria Continet Exploration.

A nie mówiłem! :D

Assassin na EU będzie w tym miesiącu, we wrześniu, zerknijcie na fanpage'a DNEU, jest tam obrazek "darkness is coming" z zarysem postaci assassina, a w ciagu pierwszych dwóch tygodni na EU są patche

Witam, moje pytanie brzmi tak. Czy ta gra się w ogóle zmienia? Czy otoczenie na dungeonach się zmienia? Wszystkie wyglądały tak samo, co czasem przyprawia o odruch wymiotny, biorąc pod uwagę na swój sposób ładną, lecz także bardzo mdłą grafikę. Czy od jakiegoś poziomu zmienia się otoczenie? Jakiś inny klimat? Cokolwiek? Parę razy podchodziłem do gry, ale brak odpowiadającej mi klasy z mieczem jednoręcznym (fuj, tylko nie woj) i tak samo wyglądające dungeony po prostu odpychały. Pomoże ktoś jakoś zachęcić się do gry?