Outfity/customizacja postaci

Szukam mmo z duża bazą kostiumów i dodatków dla postaci. Najlepiej nastawioną na PVE.

Sprzęt: Pójdzie wszystko

MMO które przypadły mi do gustu:

  • Tera (ciekawe stroje, fajne dungeon’y)
  • ArcheAge (możliwość kupna waluty premium za golda z gry)
  • World of Warcraft
  • Tibia
  • Runes of Magic
  • MU Online

MMO które nie przypadły mi do gustu:

  • Black Desert (granie samemu “online”)
  • Guild Wars 2
  • Blade and Soul
  • Metin 2
  • Final Fantasy XIV

Aura Kingdom, na prywatnym serwerze oczywiście. Nieskończona ilość możliwości łączenia kostiumów, kolorów i gra w 95% oparta na PvE, tylko nie wiem jakie masz nastawienie do tego rodzaju grafiki.

2lajki

Elder Scrolls Online, niedawno pojawił się update który umożliwia zmianę motywu broni i pancerzy, wcześniej miało się motyw taki jaki się stworzyło lub narzucony przez set. Możesz dowolnie konfigurować kolory elementów pancerza i broni (pancerz składa się z 7 części, na każdej możesz zmienić do trzech kolorów) , wiec kombinacji jest wiele. W grze masz PVE i zamknięte PVP.

1lajk

Od siebie też polecam Aurę Kingdom. Plus Twin Saga, SoulWorker na privie (pozostałe gry również na privach oferują większe możliwości customizacji).
Ale przede wszystkim: PERFECT WORLD. Nie znam żadnej gry, w której (zwłaszcza) na privach było ponad tysiąc obiektów do customizacji postaci + szeroka paleta barw do dyspozycji za friko.

Obawiam się, że najlepsze tytuły z rozwiniętą customizacją wymieniłeś w rubryczce “Nie przypadły”, a w “przypadły” masz atak klonów. Trochę się to nie trzyma kupy.

Jeśli nie przypadło ci do gustu BnS, gdzie masz setki kostiumów i możliwość kupna waluty w grze, FFXIV, gdzie masz setki unikalnych setów, ani Black Desert z bardzo ładną oprawą graficzną, to mogę tylko rozłożyć ręce, ewentualnie pokierować cię w stronę socjalnych gier typu Second Life.

Jak chcesz faktycznie grywalne MMO z dobrymi customami to imo WoW (transmogrification), FFXIV (glamour), BnS (dużo outfitów).

Dopinam się do tematy
Odnośnie Aury czemu priv i na jakim privie grać ? Czy gra warta świeczki rzeczywiście ?

Oficjalna wersja jest 1,5 roku do tyłu z patchami od serwera prywatnego, no i nie muszę dopowiadać dlaczego nie wybierać gier od Aerii Games. Serwer prywatny jest tylko jeden: aurakingdom.to
Według mnie nie spotkałem bardziej przyjaznego community niż w Aurze. Polska gildia jest aktywna i rozpoznawalna na całym serwerze dzięki topowym graczom i gildiowemu STHM.
100% itemów jest do zdobycia ING dzięki loyality points, które masz 10 za jednego bossa, Co 3h ToE, szybkie resety instancji, aktywne random raidy ST w weekendy, z których masz tony LP. No i co najważniejsze aktywną administrację bardzo zżytą z graczami. Z całego serca polecam serwer, aktualnie masz też event z podwójnym doświadczeniem.

A co z PvP w tej grze ? Nie powiem zaciekawiłeś mnie. Do czego można porównać tą gierkę ? No i jaka populacja tej gierki :slight_smile: ?

PvP jest między ludźmi, którzy to lubią. Jakiś ranking pvp, arena i turnieje, ale gra głównie opiera się na PVE(No i PvP dopiero z maksymalnym poziomem bo jednak EQ potrzebujesz a łatwo 95-105 już się nie leveluje. :D).
Co do populacji, to przeważnie ~1,5k osób jest online.

Zagrałem, wbiłem kilkanaście leveli ale niestety umieram przy gierce bez non targetu :confused: za dużo Dragon Nesta i BnS ale gierka bardzo grywalna ładna i w ogóle. Gorzej z muzyką, była strasznie upierdliwa. Tak czy inaczej jeżeli kogoś nie razi brak non targetu to bardzo fajna opcja. Polecam

@Ozonek - co jak co ale nie powiesz mi że BDO błyszczy pod kątem customizacji postaci. Owszem, fryzurę i kości policzkowe zmienisz, ale jesteś zmuszony do biegania w jednym i tym samym stroju przez prawie całą grę, chyba że kupisz sobie outfit na markecie. Który też swoją drogą zbyt fajny nie jest zazwyczaj.

BnS pewnie mu się nie spodobał z powodu azjatyckości - przez to prawie wszystkie stroje są takie… klasycznie azjatyckie, że więcej odkrywają niż zakrywają, najczęściej w żenujący sposób

@topic - spróbuj może Secret World Legends? Tysiące strojów takich bardziej jak i mniej rzeczywistych, PvE mocne w postaci questów (gdzie byle jaki poboczny quest jest nieraz fajniejszy od głównego wątku RPG singlowych) oraz dungeonów i raidów z różnorodnymi mechanikami które są KONIECZNE do ukończenia wyzwania. A to idziesz przez most do szalonego maga który miota pociskami raz z lewej, raz z prawej i robiąc dodge podchodzisz i go lejesz, a to chowasz się za filarami gdy morski potwór przywołuje ciemność i używa echolokacji do namierzania ofiar… Jest co robić :smiley:

1lajk