P2w?

"rusz" jak coś xD, później i tak większość będzie płaciła walutą w grze :)

Jaka najlepsza klasa do pve (niekoniecznie musi być ranged), aktualnie planuje sorc/song/shadow, jest coś lepszego ?

Drugie pytanie, podobno "founders" nie będą mogli użyć kredytów zdobytych do itemshopa, za kupno founderpack-a , aby kupić kolejnego patrona.

Osoby które doładowały normalnie konto, nie będą miały takiego problemu ? :)

@ukryty łap spis buildów http://arche-base.com/

co do reszty jakie minusy mam bez patrona i czy siedzenie np 8 godzin je zniwelujie.

Problemem wcale nie jest premium pack czy coś tam, ale problem z ustrojstwem zwanym Archeum http://www.reddit.com/r/archeage/comments/2fjkmq/just_got_into_beta_can_someone_eli5_what_all_the/

dzial ten plik niby ?? z wirusem czy bez ??

Nie ma czegos takiego jak program do "omijania kolejek" .... Jezeli ktos w to wierzy ....

Gram bez patrona i jakoś sobie radzę. Wystarczy spędzić więcej czasu na osiągnięcie czegoś

Gra nie jest ciezka bez patrona.Za pewien okres czasu wszyscy beda sobie go kupowali za walute w grze.

Wszystko pięknie,ładnie ale jak ja wgl mam zarobić te złoto w grze kiedy nawet nie mogę się wbić na serwer..wbiłem 14 lvl wyszedłem i do dziś nie moge wejsc na serwery..czyli bez patrona nie da się grać albo czekaj w kolejkach do 6 godzin.

W kolejkach to najwyżej czeka się 1h z hakiem i jak planujesz sobie pograć to powinieneś wcześniej wejść do kolejki, a nie na ostatnią chwilę i potem płakać, że nie możesz zagrać.

W kolejkach to najwyżej czeka się 1h z hakiem i jak planujesz sobie pograć to powinieneś wcześniej wejść do kolejki, a nie na ostatnią chwilę i potem płakać, że nie możesz zagrać.

Pierwszorzędny dowcip, Milordzie

Ja już dzisiaj czekam prawie 2 godziny, po kolejce sadzę ze jeszcze godzina i wejdę (o ile mnie bogowie nie rozłączą wcześniej)

Natomiast dla osób wbijających na Kyprosę teraz -to jest jakieś 5-8 godzin czekania

Btw -odnośnie patrona i kolejek mylicie się i to bardzo -bo obecnie jest tylko jedna kolejka, wspólna.

Patron nic nie daje w tym zakresie.

Trion ma to dopiero naprawić -i przywrócić statusy w kolejce , tak jak już były na Headstarcie: Patron i General.

Co zabawne- na headstarcie byli SAMI patroni, a połowa z nich wylądowała w kolejce General :P

Na Kyprose można wbijać nawet 12h.A na Orchdie'a 3 godziny.Polecam ten serwer mniejsze kolejki i w sumie nowszy.

Na Kyprose można wbijać nawet 12h.A na Orchdie'a 3 godziny.Polecam ten serwer mniejsze kolejki i w sumie nowszy.

No i co z tego , ze ejst nowszy jak ludzi braknie za pol roku do gry ?? Archeage to nie Aion czy inna gra gdzie przy 2-3k ludzi mozna sie dobrze bawic....tutaj bez okolo 8tys ludzi jest poprostu pusto

Pierwszorzędny dowcip, MilordzieJa już dzisiaj czekam prawie 2 godziny, po kolejce sadzę ze jeszcze godzina i wejdę (o ile mnie bogowie nie rozłączą wcześniej)Natomiast dla osób wbijających na Kyprosę teraz -to jest jakieś 5-8 godzin czekaniaBtw -odnośnie patrona i kolejek mylicie się i to bardzo -bo obecnie jest tylko jedna kolejka, wspólna.Patron nic nie daje w tym zakresie.Trion ma to dopiero naprawić -i przywrócić statusy w kolejce , tak jak już były na Headstarcie: Patron i General.Co zabawne- na headstarcie byli SAMI patroni, a połowa z nich wylądowała w kolejce General

co ty gadasz, na orchidnie musi byc kolejka dla patrona i zwyklych graczy osobno, bo watpie zeby piatek wieczor nie bylo zadnych kolejek oO Kolejke na kryposa mialem 2k wczoraj wieczorem wiec tez cos nie halo

ludzie czekają, jak grać chcą to kase wydają bo w końcu o to tutaj chodzi. Poco dawac więcej slotów, skoro ludzie mogą zapłacić

co ty gadasz, na orchidnie musi byc kolejka dla patrona i zwyklych graczy osobno, bo watpie zeby piatek wieczor nie bylo zadnych kolejek oO Kolejke na kryposa mialem 2k wczoraj wieczorem wiec tez cos nie halo

Można to szybko sprawdzić. Rozumiem że masz patrona? Podasz teraz jaką masz kolejkę na dowolnym serwerze i ja podam.

Problem będzie rozwiązany ;)

Z patronem na orchidnie w kolejce staly 4 osoby, specjalnie na nowo zrobionym koncie kolejka wynosi 3.5k.

Gringos sprawdz krypose u mnie aktualnie jest 3100 na koncie z patronem.

3872 więc z patronem trochę szybciej się wbije ;)

A na orch 4150

Yhm, na orchidnie roznica jest zdecydowanie wieksza. Widocznie jest tam wiecej ludzi bez patrona

co nie zmienia faktu że te kolejki idą jak krew z nosa... ślimaczym tempem

Pierwszorzędny dowcip, MilordzieJa już dzisiaj czekam prawie 2 godziny, po kolejce sadzę ze jeszcze godzina i wejdę (o ile mnie bogowie nie rozłączą wcześniej)Natomiast dla osób wbijających na Kyprosę teraz -to jest jakieś 5-8 godzin czekaniaBtw -odnośnie patrona i kolejek mylicie się i to bardzo -bo obecnie jest tylko jedna kolejka, wspólna.Patron nic nie daje w tym zakresie.Trion ma to dopiero naprawić -i przywrócić statusy w kolejce , tak jak już były na Headstarcie: Patron i General.Co zabawne- na headstarcie byli SAMI patroni, a połowa z nich wylądowała w kolejce General

Dokladnie. Kolejki to minium 2 godziny jak masz szczescie jak nie to 8 godzin potem dc i kolejne 8 godzin. A mozesz jak ja czekac 5 dni na 10 min grania jak masz pecha.

Kolejki patronow i generalna, chyba sie troche pozlwewaly o ile w ogole sa jakies osobne.

Do tego mam wrazenie ze ludzi ktorzy mieszkaja w polsce ten problem chyba nie dotyczy. Ja mieszkam w UK i mam ten sam problem co reszta a tutaj widze na forum ludzie sa zajecie postami o clasach skilach. Sprawdzcie oficjalne forum. Zbiorowe pozwy sadowe, 17k ludzi w kolejce, znikajace patrony, postacie, itemy, kolejki po kilkanascie godzin.