Paladins - klucze - zapracuj sobie!

Przygarnę kodzik i rozdam jego dzieci na forum :)

Również chętnie przygarnę kluczyk ;)

też sie piszę :)

Również chętnie się przyłączę do akcji

Również chętnie przygarnę kluczyk

Ja też bardzo chętnie przygarnę kluczyk :)

Niestety teamspeak odmawia posluszenstwa nie moge sie polaczyc.Jesli ktos moze dac kluczyk na priv to chetnie oddam swoj kluczyk

Jakby ktoś posiadał to i ja również chętnie przyjmę, oczywiście te co otrzymam to rozdam.

Słuchajcie nie piszcie tutaj tylko pofatygujcie się na TS który podany został w 1 poście - inicjatywa zacna i działa jak należy. Administracja serwera rozdaje kluczyki ale prosi potem o oddanie 2 z 3 jakie dostaje się po osiągnięciu 4 lvla. Tam też spokojnie znajdziecie sobie 5 do wspólnej gry. Polecam !

Słuchajcie nie piszcie tutaj tylko pofatygujcie się na TS który podany został w 1 poście - inicjatywa zacna i działa jak należy. Administracja serwera rozdaje kluczyki ale prosi potem o oddanie 2 z 3 jakie dostaje się po osiągnięciu 4 lvla. Tam też spokojnie znajdziecie sobie 5 do wspólnej gry. Polecam !

Nie prosi lecz wymaga. Takie są zasady. Jak ktoś nie trzyma się ich to będzie miał kłopoty. I to spore.

PS:Zgodnie z inicjatywą dałem(jak wymagano) więc spełniłem swoje zadanie. I tego samego oczekuję od innych razem z inicjatorem akcji.

Zgłaszam się :) Jak tylko zdobędę kluczyki to od razu oddam :)

Chetnie sie dolacze do akcji, jestem na TS i czekam :)

Czekam na Tsie :)

Jest nowa partia kluczy, będę jutro na tsi-e od godziny 12

@taki malutki OFFTOP jest jakiś "grafik" który chciałby zrobić mi avatar ? :)

Ja też się podpisuję i gwarantuję, że na pewno oddam!

Proszę mi wysłać e-maile na priv. 3 pierwsze wiadomości dostaną klucz.

Został 1 klucz.

Brak kluczy.

gdyby ktoś miał tak dobre serduszko i podarował 1 kluczyk bede wdzięczny, a gdy wbije odpowiedni lvl oddam kolejnemu potrzebującemu :)

za jeden kluczyk przekażę trzy następne !

ja tak samo przytulil bym kluczyk i zobowiazuje sie przeslac je dalej.

Także przyjął bym klucz :)