Path of exile od początku

Witam. Szukam jakis osob do przygody od nowa w path of exile. Kiedys gralem troche, cos tam wiem ale chcę tera od początku zacząć z jakąś fajną ekipą.
Wymagania:
TS3/DS i mikro!

Jbc gram bez steama, ale moge dodac was na steamie tak czy siak wiec piszcie komentarze !
Czekam

Jezeli chcesz grac na standardzie to moge chetnie Ci pomoc z itemkami, jezeli chcesz grac na lidze, to przykro mi ale nie zagramy, czekam na kolejna gdyz obecna jest zalosna i nie wprowadza dla mnie niczego co by mnie zmusilo do expienia od 0. Tak wiec daj znac jak masz zamiar grac :wink:

Raczej na standardzie bede chcial zacząć, szukam bardziej kogoś do wspólnej gry od nowa , by nudno nie było, ale podaj steama to cos sie ugada

neriel55
jakby byly problemy ze znalezieniem mnie to podaj tez swoj

ref

ref, nikt nic?

Hej podbijam temat. Chetnie zagram z kims na lidze od nowa. Komunikacja dowolna

Poczekaj na nową ligę (może będzie za miesiąc, max dwa), wtedy będzie pełno osób które grają na nowych postaciach. Choć jeżeli zaczynasz raczej trudno będzie utrzymać ich tempo expienia, więc szukaj raczej podobnych początkujących

Bardziej szukam kogos do luznej gry wieczorami niz na szalone expienie godzinami :smiley:

Poczatkujacym nie jestem, umiem solo dojsc do endgame i radzic tam sobie, tylko szybko to sie nudzi, dlatego z kims bedzie razniej :slight_smile:

Dopiero co zaczynam grać w PoE a ogółem można powiedzieć, że zacznę ^^ Jestem całkowicie zielony w tej grze więc może znajdzie się ktoś chętny pograć i może wytłumaczyć co nie co dla takiego lajka jak ja :smiley:

Dobra @Tares, może byłbyś zainteresowany moją nauką? Nie jestem jakimś prosem ale 1000h mam.
Graliśmy kiedyś w WoW-a.

Czy jest tu ktoś chętny jeszcze na gre od początku ?