Path of Exile to niezwykle samotna gra pełna indywidualistów. Ale nie zawsze musi tak być, nowa gildia zaprasza!

Witajcie, wraży wygnańcy!

Pozwólcie że się z początku krótko przedstawię, jestem Alan, mam 23 lata i gram regularnie w PoE od około 4 lat. Mój nick konta w grze to Kwaji. Gram zazwyczaj w tygodniu wieczorami, oraz weekendy, także żaden ze mnie hardkorowiec, zbyt wiele czasu zabiera mi praca, siłownia, oraz dziewczyna. Niemniej, wiem o grze już całkiem sporo i gram zawsze chętnie jak mam wolną chwilę.

Zawsze do tej pory grałem solo, ale ostatnimi czasy mam potrzebę dzielić się doświadczeniami z gry z innymi graczami. Zaczęło się od tego, że w 3.10 poznałem francuza, który wiele mnie nauczył o samej grze, oraz z którym sporo grałem i okazało się, że w tej hiper indywidualistycznej grze można mieć mnóstwo frajdy grając z innymi, co do tej pory raczej ignorowałem.

Meritum - założyłem świeżutką gildię - Pumpkin Fighters i zapraszam do wspólnej gry wszystkich, zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonych graczy!

PS. Mam nadzieję, że nie ma innych, świeżych tematów odnośnie nowych gildii i nie robię spamu, cheers!