Path of Exile

Jezeli bedziecie grać na nowej i chcecie troszkę pograć to mozecie mnie zapraszać na steam: Yin i Yang [ jedyna taka osoba co ma taki avatar i jestem chyba pierwszy na liscie ]

Koxem nie jestem ale samemu nie lubie grać wiec wraz z zalozycielem tematu mozna wystartować na nowej lidze i cos pograć w party gdzie dropi się o niebo lepiej ^^

Byłby ktoś chętny aby pograć przez dodatkiem i odblokować sciona ? :)

pyyrcio, ja mogę ci pomóc, ale bez ts'a na ten moment, podaj nick jak chcesz, bo i tak nic teraz do roboty nie mam ;)

Chętnie pogram w doświadczonym gronie.

Uwaga!

Założyłem kanał dla naszej społeczności na darmowym serwerze Teamspeak. Myślałem o wykupie prywatnego serwera, jednak wpierw chciałbym zobaczyć, czy i jak wszystko się rozwinie.

Możecie wbijać, może coś się uda jeszcze pograć przed dodatkiem lub po prostu ustalić sprawy techniczne.

Teamspeak 3: 31.6.70.185:5000

Kanał Path of Exile

Uwaga! Założyłem kanał dla naszej społeczności na darmowym serwerze Teamspeak. Myślałem o wykupie prywatnego serwera, jednak wpierw chciałbym zobaczyć, czy i jak wszystko się rozwinie.Możecie wbijać, może coś się uda jeszcze pograć przed dodatkiem lub po prostu ustalić sprawy techniczne.Teamspeak 3: ts3.publicts.plKanał 33. Path Of ExileHasło: poe

Przecież jest teamspeak forumowy i można dostać kanał dla gildii.

Zapraszam do kontaktu

Ktoś od 12 będzie ?

Możliwe, że ja ;)

Będziemy grać na Rampage(soft). Spotkamy się po 23 na kanale publicznym Teamspeak mmorpg.org.pl . Znajdziecie mnie po nicku. Zapraszam wszystkich chętnych, by z godzinkę pograć jeszcze po wyjściu dodatku.

Mam gildię ale jakby coś to mogę zagrać z kimś innym. nick Darknov

To i ja zawitam, coś tam grałem za CB potem przerwa od internetów i hype na diablo ale mimo dokupienia RoS'a nie spełnił moich oczekiwań po wielu ladderach przegranych w dwójce, może teraz PoE da siłę :S

dziś (21.08) godzina 12/13 będę
gram od zera marauderem na rampage
bd na ts

Chętnie z wami zagram od zera grałem na Standardzie lidze. Pracuję od 13-22 więc do 13 gram zawsze. ;)

Witam, niedługo wychodzi nowy dodatek, dlatego postanowiłem odświeżyć sobie ten tytuł, gdyż miałem pewną przerwę. Szukam towarzyszy do gry, oczywiście poprzez komunikację na Teamspeak. Nie jestem profesjonalistą, znam podstawy. Również zamierzam przeznaczyć sporo czasu na farmienie przedmiotów, dlatego jeżeli ktoś chce się dołączyć i razem zarabiać, nie ma sprawy.

Stworzymy też Gildię, by móc jakoś się odnaleźć.

Szukam osób na dłuższą metę, nie wymagam no lifienia.

Temat dotyczy gry na nowej lidze standardowej - Rampage

Będę na TS3 mmorpg.org.pl : 178.217.187.112:8474 . Kanał publiczny 1, znajdziecie mnie po nicku.