Patron a kolejki?

Ja w grze dałem 100g, na nowym servie, kolejka z 4k zmieniła się na 100. Należy kupić 2x APEX po 1250 a potem na stronie kupić patrona za 2400 gemów.

Wyfarmienie 100g zajeło mi 3 dni gdy, 1-40.

z patronem na najwiekszyc starych serevrach eanna /kyprosa dahuta *shatigon czekasz 2-3 h max. po poludniu i wieczorem , bez patrona czekasz do 10h w tej samej kolejce.

Patron 1000 na godzine free do 200-350 max

2x Apex w grze to ok. 90-100g ja tyle zdobyłem w 5 dni od premiery więc nie jest tak trudno :)

Ps. najlepiej sprawdzaj cenę każdego itemka i potem wystawiaj w ah za silvera mniej niż najniższa aukcja :) Szybko uzbierasz na patrona wtedy.

Ps2. Wie może ktoś co jaki czas trzeba płacić za wynajem domu?

co tydzień zdaje się

Nowy patch = 0 kolejek? 15:40 i na dahute wbijam od razu. No chyba progres widzę

15.40 Melisara 750 typa

A patrona masz? Bo ja tak

Ja już czekam lekko ponad godzinę na Kyprosie a było 1350.

Aktualnie jest 800 bez patrona i ciekawi mnie kiedy to zejdzie.

Z tego co widze jest progress.

Mam nadzieję że dodadzą nowe serwery a nie powiększą istniejące, w obecnej chwili i tak jest za dużo osób na serwerach.

I nie gadajcie głupot że mają w d*pie nie płacących, gra jest tak popularna że muszą jakoś ustawić tą kolejkę, a wiadomo że każdy chce też zarobić,

gra jest na serio dobra, więc nawet mogę tego patrona kupować co miesiąc.

@up

Dodali 3 nowe serwery.

Trochę poczytałem i są różne wypowiedzi na temat czekania w kolejce (z i bez patrona). Z jednej strony ludzie piszą że wbijamy praktycznie po sporadycznie małej kolejce gdy mamy patrona, lecz po kupieniu go się rozczarowałem. Więc pytanie jest takie:

Czy patron zmniejsza oczekiwanie w kolejce, a jak tak to jak wpływa na miejsce w kolejce?