Paysafecard pozew zbiorowy

Cześć! Jak już zauważyliście tytuł- przejdę do sedna. Poszukuje ludzi, którzy są poszkodowani przez paysafecard i utracili swoje środki. Kilka dni temu kupiłem doładowanie i próbowałem je zrealizować, pokusiło mnie, aby środki dodać najpierw do konta i następnie wykorzystać je na ulubionych platformach. Ku mojemu zdziwieniu “twoje konto zostało zablokowane z powodów bezpieczeństwa”. Cóż, jak widać weryfikacja dwuetapowa pozostała obojętna dla firmy, wymusili na mnie i jak się okazuje na wielu innych osobach podanie swoich danych osobowych wraz ze zdjęciem swojej facjaty oraz dowodu osobistego. Moje poirytowanie nie byłoby może tak wysokie, ale po tym wszystkim czekam juz 3 tydzien a każdy kontakt skutkuje tym samym- odpowiedzią, że mam wysłać PONOWNIE dowod osobisty i wypełnić formularz. Odzywajcie się proszę, jesli macie z tym problem, pozew zbiorowy dość mocno ściśnie gardło tego brytyjskiego scamu, mogę być przy rozprawie reprezentantem pozwu, jedynie potrzebuje minimum 9 osób, aby miało to moc prawną. Pozew został już skutecznie złożony w Wielkiej Brytanii oraz w Austrii, teraz walczymy w Polsce. Niech nie czują się bezkarni.

Czy można wykonać źle zdjecie? Nie mam 10 lat, zdecydowanie więcej i wiem jakie mam prawo względem swojego pieniądza. I nie na 10zł, sprawa poboczna, że niezależnie od kwoty wpłaconej ktoś nie może mi odbierać możliwości dysponowania moją własnością;) ale przecież lepsze płakanie za kradziez itemków w grze, czyz nie?