PC do grania w GW

Generalnie to jesli to jest pod katem gw2 to bym polecal sie przyjrzec karcie graficznej i te 4 gb ramu minimum :D. Procek... za duzo od niego nie wymaga, wiec spokojnie (choc wiadomo ze nie kupowac za 2 zl jakiegos one core xd). Wiec generalnie radzilbym przygotowac sobie spis elementow z kosztami + to co zostanie dodac do ceny na karte graficzna i poszukac jakiejs lepszej - przy gw2 to daje najwiekszy skok wydajnosci ;)

Dzisiaj po problemach z kartą stwierdzam, że GW2 to nawet na kalkulatorze pójdzie XD Okazało się, że przez te pół roku to ja na zintegrowanej grałem na max(no bez cieni) i miałem te stałe 30+ FPSów. Aż mi smutno jak myślę o tym >.>

Komp już od 3 tygodni jest u mnie. Podzespoły to:

Grafika : GTX 970 4Gb ( ten z 3 wiatraczkami )

Zasilacz: Cooler Master 550

Procek: i5-4590 3.3GHz

Płyta: MSI b85-G43

RAM: Crucial Ballistix 8Gb

Póki co komp śmiga, co prawda miałem problem z grafiką( zielony ekran i porozmazywane wszystko, plus wzrost głośności przy obciążeniu) ale na razie jest git. Jak problem z grafiką się powtórzy to karta idzie na gware lub nawet pod wymianę na 980 lub 980TI

Cześć, potrzebuję pomocy przy złożeniu PC do grania głównie w GW2. Cena do jakiej chcę złożyć PC to 3500zł. Zależy mi na tym aby móc biegać po wvw na możliwie najwyższych detalach nie mając spadków FPS gdy wbiegam w zerg nieprzyjaciela, na world bossach to samo no i LA i inne miasta. Komp ten nie będzie wyłącznie do gw ( Wiedźmin 3, GTA 5) dlatego zależy mi na jak najlepszych osiągach wydajnościowych jak i graficznych w tej cenie ( bardzo lubię śliczną grafikę w grach i odpalenie np wiedźmina na minimalnych jest słabe, najlepiej minimum wysokie o ile do tej ceny da radę). Cena jaką podałem dotyczy tylko PC, bez monitora, myszy i klawiatury ( wolę uściślić ).