Pk/ farmienie / wojny

Poleciłabym jak wyżej Revelation Online. Tylko nie byloby tam dużo polaków i server nie europejski. Może coś ze starszych 4story. Nie wiem jak teraz wygląda ale kiedyś to była dobra gierka i chyba ma wszystko z Twoich wymagań.

sam bym pogral w L2 gdzies z ekipa bez CP na starszych kronikach i bez H-ratów tak max x7

Witam, poszukuje MMOGatunek: [MMORPG]Sprzęt: [na tą chwile średni sprzęt. Laptop]Cechy: 
- Musi być sporo ludzi/ polaków
- system open PVP

- system expienia na mobach 

- wojna gidliiPrzypadły mi do gustu: OLD SCHOOL'owy WOW, Last Chaos ,  Rohan ..........Nie przypadły mi do gustu: Black Desert , Riders of Icarus, Runes of Magic, Shaiya , Metin2 ...........
Chce dodać, że grałem w 90% MMORPG które są w zasięgu, lecz chętnie sobie odswieżę pamieć i być może wrócę do gry. Proszę o propozycje a być może któs ze mna będzie chcial wrocic ?
Kto trafi w moje gusta - Dam prezent w postaci doładadowania 100 PLN na G2A.com 

Silkroad online, masz to wszystko o co prosisz, dodatkowo masz fortess wary gdzie gildie i jej sojusze (inne przyjazne gildie) walcza o miasto z przeciwko innym gildiiom, wygrana gildia przejmuje miasto i dostaje pieniadze z tego miasta gdy inni randomowi gracze kupuja cos w miescie (potiony,naprawa zbroi, co kolwiek,sa to ogromne kwoty) dodatkowo masz opcje walk. Masz tez opcje walks gildii 1v1,masz mozliwość pk, dodatkowo masz job system, mozesz wcielic się w thiefa/huntera/tradera, przynoszac sobie dodatkowe korzysci materialne. i wiele wiecej, i masz aktywne polskie gildie, ogolnie na brak ludzi nie bedziesz narzekać, po wiecej info pisz priv

Ja od siebie bardzo polecam gre - Rift.

Pewnie już ktoś pisał, ale polecam Archeage. Spełnia wszystkie twoje wymogi. Jak przypadnie Ci do gustu, a jestem pierwszy na liście polecających archeage to przelej 100zł na cele charytatywne ;P

PS: Jak będzieszzaczynał to oczywiście na świeżym serwerze. Jak coś służę pomocą w grze

Jestem starym graczem i mogę zaproponować Ci Perfect World ( taraz to się chyba nazywa Perfect World International) .

Grze tej poświęciłem 3 lata, do momentu aż żona kiedyś o 5 rano spytała się co robię.. szukaliśmy przez 8h sposobu na jednego bossa.

Przy czym ja grałem na malezyjskich serwerach, bo te europejskie to dla mięczaków były.

Grind, pvp, bossy, rajdy, wojny guildijne. Wszystko jest. Nie ma za to sadzenia ogródków i innych szitów :)

archeage odpada za duzo kasy wtopilem na marne, gw2 w sumie nie moja bajka niezbyt rozgrywka mnie sie podoba, testuje teraz perfect world ponownie :P

@ edit - zrobie dzis drugi podejscie do gw2, skasowalem ale pobralem ponownie - odpale na wieczor zobacze co tu sie dzieje. Jaki serwer polecacie ? Klasa na PVP ? PK / PVE

archeage odpada za duzo kasy wtopilem na marne, gw2 w sumie nie moja bajka niezbyt rozgrywka mnie sie podoba, testuje teraz perfect world ponownie 
@ edit - zrobie dzis drugi podejscie do gw2, skasowalem ale pobralem ponownie - odpale na wieczor zobacze co tu sie dzieje. Jaki serwer polecacie ? Klasa na PVP ? PK / PVE

ja też z całego serca polecam gw2, jedyne co mnie wciągnęło od bardzo dawna, ale nie każdemu jednak to przypasuje. Jaki wybierzesz serwer to nie ma znaczenia, bo pve/pvp wszyscy grają razem i są połączeni. Serwer ma tylko znaczenie przy wojnach między światami. Gw 2 jest o tyle specyficzne, że tam nie ma takiego czegoś "do pve guardian, do pvp thief", tam każdy może sobie radzić tu i tu. Ja np. bardzo lubię grać pvp thiefem, bo musi ciągle się chować, uciekać, atakowac z zaskoczenia itp. :)

Chociaż w sumie gra jest świetna i jak dla mnie to obecnie najlepsza pozycja na rynku, ale wątpię, żeby Ci przypadła do gustu biorąc pod uwagę twoje wymagania. To jednak gra bardziej casualowa niż hardcorowa.

Zacznijmy od tego, że GW2 nie ma systemu PK poza wyznaczonymi do tego mapami World vs World vs World

WvWvW opiera się w glownej mierze na Zergach - 50 z lewej, 50 z prawej i 50 na murach. Zabawa samemu polega zwykle na roamowaniu klasami typu Thief, Mesmer, Eng (znikajki, odskakajki i tego typu pierdy); gralem w gw2 ponad 3 lata (niedawno logujac sie dostalem skrzynki za 4 urodziny postaci) i roamowanie nudzi sie srednio po tygodniu.

Cele WvWvW sa czysto dla samego funu (poza sezonami) 3 servery walcza o dominacje na 3 mapach - ten serwer ktory naklepie wiecej punktow przez tydzien wygrywa. Wiekszosc gildii WvW nie gra dla serwera i po raidzie rozchodza sie chocby sie palio i dymilo a pugi blagalnie prosily o pomoc w obronie twierdzy.

http://mos.millenium.org/matchups

aktualnie pozycje serverów WvW. Zwykle pozycja serwera zalezy od a) pugow chetnych do gry na punkty b)czy jest commander albo kilku chetnych prowadzic pug c)ilosci gildii WvW. Po wyborze serwera warto sledzic forum swojego serwera (wiekszosc serwerow posiada swoj Teamspeak i forum), ze wzgledu na migracje commanderow, duzej ilosci pugow i gildii raidujacych wvw.

http://metabattle.com/wiki/WvW

Aktualna meta pod WvW - poklikasz to znajdziesz mete pod arenowe PvP.

Witam, poszukuje MMO
Gatunek: [MMORPG]
Sprzęt: [na tą chwile średni sprzęt. Laptop]
Cechy:
- Musi być sporo ludzi/ polaków
- system open PVP

- system expienia na mobach

- wojna gidlii

Przypadły mi do gustu: OLD SCHOOL'owy WOW, Last Chaos , Rohan ..........
Nie przypadły mi do gustu: Black Desert , Riders of Icarus, Runes of Magic, Shaiya , Metin2 ...........

Chce dodać, że grałem w 90% MMORPG które są w zasięgu, lecz chętnie sobie odswieżę pamieć i być może wrócę do gry. Proszę o propozycje a być może któs ze mna będzie chcial wrocic ?


Kto trafi w moje gusta - Dam prezent w postaci doładadowania 100 PLN na G2A.com :)