Pochwal się w co grasz !

Haha, ciekawe, lvl ciężko wbic, za dużo grindu :smiley:

Po rewelacyjnym d2 w ktorym spedzilem lata mialem nadzieje na d3 jednak wyszlo tak ze projejt zdechl. W miedzyczasie byl wow jednak model marchewki co dodatek nie przemowil do mnie juz po wod i obecnie od kilku lat jest gw2 ze wzgledu na skill>items oraz podejscie AN szanujace moj czas, portfel i zaangazowanie w gre (glownie w odniesieniu do spvp/wvw czy raid)

1lajk

Ja identycznie jak Hasira: GW2 i Monster Hunter World.

GW2 - Bo gra nie wymaga ode mnie spędzania dużo czasu w grze (A ostatnio nie mam go wiele). Mogę się świetnie bawić wbijając zarówno na króciutkie sesje jak i te dłuższe. Spokojne zbieranie itemków, farmienie golda, robienie fractali/daily/achievementów, itp. no i do tego to, co lubię w grach najbardziej czyli obszerna customizacja postaci (Fashion Wars 2 <3)

MHW - Ogólnie bardzo lubiłem serię MH, grałem w kilka pierwszych części, ale stwierdziłem, że mimo wszystko gra nie jest warta tych 250zł, które kosztuje. Batalia w biedronce jednak się opłaciła (A tak serio to mam jedną zaraz obok miejsca zamieszkania, więc wyskoczyłem rano i zgarnąłem jedyną kopię, która im przyszła xD) i kupiłem po taniości za 99zł. Teraz jednak stwierdzam, że gra jest warta swojej ceny. Nieporównywalnie większa zawartość gry względem starych części, gra wspaniała w swojej prostocie a jednocześnie z dziesiątkami oryginalnych mechanik :smiley: Świetnie gra sięszczególnie ze znajomymi, kto nie bawiłby się dobrze polując na ogromne potwory z kumplami śmiejąc się na discordzie? Żyć nie umierać.

  • BONUS WoW - No gra, w którą gram od ponad dwóch lat bez przerw i niby dalej pogrywam, ale wbijam tylko raz na jakiś czas pogadać i porobić coś z gildią, to co się dzieje w BfA pchnęło mnie w stronę GW2 i po patchu 8.1 zapowiada się, że dalej tak będzie, więc gra w lekkiej odstawce.
1lajk

Singlówki na PS4 (na PC z tym słabo ;( ), na PC PoE (na każdą ligę wracam, casualowo) a ostatnio głównie Lost Ark. Wreszcie jakieś porządne MMO :slight_smile:

image

Drugi Screen boski :heart: Jaka to jest rasa postaci i co za skin ?

Rasa to Miqo’te. Co do kostiumu to nie jestem pewien, bo od premiery Stormblood nie gram w FFXIV :c

Ja chciałem pograć ale nikt ze znajomych nie chce się do FF przekonać :frowning:

To dopiero pay to win…

Ja gram w Neverwinter, bo to bardzo dobre mmorpg.
Zawsze jest coś do roboty i z kim, a poza tym, to ma między innymi foundry, to co inne gry nie mają. Możliwość robienia własnych zadań.
Sporo wybór ras i klas, a także fajny, spory różnorodny świat.
Możliwość personalizacji wyglądu swojej postaci od różnych wyglądów strojów po przez zmienianie kolorów.
Pety i mounty, dla mnie to wielkie plus.
Jest święta trójca, ale robiąc klasę tankującą można ją też zrobić pod dps.
Nie ma p2w jak to inny myślą, jest raczej p2time, jedynie co można kupić to czas na który trzeba poświęcić na granie. Można kupować walutę premium za ad czyli główną walutę w grze.

1lajk

A czasem foundry nie wyłączono? I jak jest z tym pvp bo cos mi sie obiło o uszy że vip acc maja tam przewagę?

Co to za mmo?

@Majki83
Co prawda sam póki co nie chodzę na pvp, bo by mnie tam wszyscy zjedli, ale mogę zapewnić, że jedyna przewaga jaka ma osoba z vipem to, to że ma wykoksaną postać, więc nawet normalnie grając spokojnie można wszystko zdobyć. Tylko to zajmuje więcej czasu.
W gildii w której jestem, jeden z czołowych dps’ów SW, który nie ma vipa, ale ma zrobioną postać nie ma problemu na pvp.
Nie, foundry z tego co wiem cały czas istnieją. Będę musiał kiedyś sam się z tym bawić, ale póki co nie mam czasu na to, muszę kampanię robić, na instancje chodzić, bo trzeba zarabiać ad.
Neverwinter to gra na długi okres czasu, a “p2w” tylko skraca ten czas, co później staje się nudne jak wszystko ma się od razu.

1lajk

Aa i mam jeszcze pytanie bo liznalem kiedys neverwintera i byly linie dialogowe w j polskim ale co jakis czas wskakiwaly po ang? To jakis bug czy gra mi sie nie dociagnela?

Lineage 2 Classic na serverze Giran! Jestem zachwycony!

1lajk

@Majki83
Gra była tłumaczona na język polski, ale później przestali tłumaczyć. Z stąd to wynika, że połowa jest po polsku, a już dalej po angielsku.

1lajk

Wielkie Dzięki :wink: Może ktoś zna nazwę tego skina ? Będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

Ja mam osobiście dylemat straszny w tej chwili. Gram casualowo niestety, czasy hardcore gamingu już minęły :frowning: I zastanawiam się między GW2 a Neverwinterem. W GW2 boli mnie to, że muszę jednak dać te 100+zł za dodatki. Niby tylko raz ale jak mi się znudzi po dwóch tygodniach to znów będę zły na siebie :stuck_out_tongue: A w NW to się zastanawiam czy nie jest czasem martwa.

Wejdz w gw2 na f2p jak chcesz to moge Cie troche oprowadzic.

W gw2 3w grasz bloby czy roaming solo/duo?

Podstawka GW2 jest F2P i samo story zajmie Ci trochę. Więc sprawdź i jak po ukończeniu story z podstawki nadal będzie Cię bawić to wtedy po prostu kupisz dodatki.
Co do NVN to próbowałem ostatnio wrócić ale odbiłem się od gry, niby kiedyś mi się podobała ale obecnie stwierdziłem że optymalizacja jest taka sobie, sama walka nie dawała mi żadnej frajdy, wizualnie jest co najmniej średnio. Pograłem pół dnia i odinstalowałem.